Arama sonuçları: *

1. M

Yardım Yeni Ekran kartı görüntü vermiyor

Ddr5 sistemde gtx 1050ti kullanıyordum rx 7800 alıp taktım görüntü vermedi. RAM slot değiştim bios pili söktüm. Ekran kartını komple söküp anakarta display taktım gene görüntü gelmedi üstelik 2 farklı monitör ile denedim sistem özellikleri işlemci r7 7700x anakart b650m k gigabayte ram 16*2...
  2. M

Öneri rx 7800 xt 16800TL değer mi

Hayırlı olsun geçmiş olsun sizce arkadaşlar değer mi bu fiyata
  3. M

Öneri 2K IPS MONİTÖR ÖNERİSİ

https://www.epey.com/monitor/karsilastir/710158-890657/xiaomi-mi-27-xmmnt27hq_viewsonic-vx2780-2k/ Arkadaşlar bu iki monitör arasında kaldım. Biri hdr400 biri 1 milyar renk destekliyor. Kullanım amacı oyun hangisi daha mantıklı sizce
  4. M

Öneri airpods pro 2.nesil bu fiyata alınır mı

arkadaslar sizce bu fiyata değer mi ?
  5. M

r7 7700x için sıvı soğutucu önerisi

bütçem 2500tl n11 de resimdekini gördüm alsam mı bilemedim
  6. M

rtx 4090 sistem öneri

Arkadşlar resimde gördüğünüz gibi RTX 4090 sistem toplayacam bu şekilde sizce nasıl olmuş tavsiyeleriniz nedir
  7. M

RTX 4090 SİSTEM TOPLAMA

Arkadaşlar RTX 4090 sistem toplamaya karar verdim. Herşeyi zamanla teker teker alıcam sizce nasıl yapmışım ?
  8. M

Yardım Hepsiburada nays ile ödeme yardım

Arkadaşlar yüzde 20 indirimden yararlanmak için hangisi ile ödeme yapmam gerekiyor?
  9. M

🔥İndirim RTX 3060 LAPTOP 19569TL

RTX 3060 LAPTOP 19569TL
  10. M

Öneri +500TL BÜTÇE BLUETOOTH KULAKLIK ONERİSİ

Dostlar bütçem 500tl ve üzeri.Genelde oyun ve müzik dinlemek için kullanmayı düşünüyorum. Böyle gecikmesi az olan f/p öneri verebilir misiniz? Hem bilgisayar için hem telefon için.
  11. M

❌İndirim Bitti! OUTLET SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı

https://www.pttavm.com/steelseries-arctis-nova-pro-multi-sistem-gaming-kulaklik-outlet-p-301412481?gclid=CjwKCAiA-dCcBhBQEiwAeWidtQErNBYIxPp3R8B-udkp1saQvnjjuczVCXeLWLozxi_k4f8ePeWsoBoCQKsQAvD_BwE
  12. M

Yardım Kamera Ayna efekti ters gösteriyor

arkadaşlar laptop kamerası ayna efekti ile gösteriyor Acaba bu soruınu nasıl çözebilirim ? discordda düzgün gözüküyor ama farklı uygulamlarda hep ayna efekti bunun bir ayarı var mı
  13. M

Yardım Nays ile alakalı HEPSİBURADA

Nays ile %10 kazanmak için bu şekilde mi ödeme yapmam gerekiyor ?
  14. M

SEPETTE 84TL C4U Dragon 3.5mm RGB Stereo Oyuncu Kulaklık+Mikrofon

https://www.hepsiburada.com/c4u-dragon-3-5mm-rgb-stereo-oyuncu-kulaklik-mikrofon-p-HBCV000002NGQK?magaza=Hepsiburada
  15. M

Discord ses kanalı ile alakalı

Discordda ses kanalında bas konuş mecburiyetini nasıl kaldırabiliriz bilen var mı
  16. M

Çözüldü✓ Windows Rufus ISO ile alakalı

Resimde gördüğünz gibi başlata basınca bu geliyor. Ne yapmam gerekiyor ve ne anlama geliyor bilen var mı ? de
  17. M

Yardım Penta İletişim Değişim

Arkadaşlar Logitech g335 kulaklığım var. Garantiye yolladım. Mikrofonda dip ses olduğu için. Değişim olacağını belirttiler ama ellerinde stok yokmuş. Yaklaşık 2 haftadır stok olmadığını söylüyorlar. 1 ay sonra bile stok olmayabileceğini söylediler. Para iadesi olsa 400tl fiyata almıştım. Aynı...
  18. M

Laptop stand/soğutucu önerisi

Bütçem 200TL 100TL ye stand mi alsam yoksa 200 TL ye soğutucu almaya değer mi sizce?
  19. M

Size bu laptop standı alınır mı

2.5 kilo laptop için alinir mi sizce
  20. M

Öneri Logitech G213 alınır mı ?

İkinci el 260 TL ye alınır mı sizce ?
Top Bottom