Arama sonuçları: *

1. aliAli

Bir yilda 20binTL yi,50binTL ye yukseltmek mumkun mu?

aracı kurum olarak akbankı kullanıyom fiyatları haberleri takip ettigim uygulamalar investing.com,tradingview,midas
  2. aliAli

aynı gorusteyim hocam sizle al sat riskli,kumar gibi buyuk hissler dustukce toplarım anca oyle al sat yaparım
  3. aliAli

tesekkurler hocam bilgilendirdiniz evet riskli tabikide
  4. aliAli

borsada bir ogrencisin ve yeni öğrenip birikim yaparak gitmek bence daha mantıklı hocam
  5. aliAli

tamamdır hocam cok sagolun 1712045885 sabırlı olarak ogerenerek gidecegim bakalım sabırlı bi sekilde uzun vadeli islemleri seviyorum daha cok
  6. aliAli

ogreniyorum yavas yavas ama elimde telefon durdukca deger kaybediyo kafasına girdim ogrenciyim ve gelir kaynagım yok sayılır ki telefondan sattıgım paranın tamamıyla girmek istemem
  7. aliAli

kanka cok telefona bakan biri degilim ve risk almak istemedigimden dolayı fonları daha cok seviyorum 1712044419 evet evet ve sen sanslısın dipte toplayabilmissin ki saglam hisse almıssın
  8. aliAli

risksiz ve guzel evet
  9. aliAli

fonları dusukken mi alınmalı

tuh ya yine yok mu kucuk bilgi
  10. aliAli

fonları dusukken mi alınmalı

borsada yeni sayılırım uzun vadeli birikim yapıyorum hisse senedi fonum vardı dususteydi sattım ve altın fonu aldım şimdi o hisse senedi fonu dustu ve yavas yavas yukselmeye basladı tekrar portfoyume eklenmeli mi (yazılanlar alım tavsiyesi degildir)
  11. aliAli

KAC KM DE R25 ALINIR

kanka onun fiyatları ne durumda hic bilmiyorum bi bakayım 1703522322 hocam dusuk km hic yok
  12. aliAli

KAC KM DE R25 ALINIR

R25 genel baktığım ilanlar 20.000 den assagıya bakıyorum SIFIR SR250 Mİ R25 20BİN KM ALTI SIFIR PULSAR RS200 Genel olarak bunlar var aklımda Sizce tercihim hangi taraftan yana olmalı
  13. aliAli

150.000TL motor onerisi (Başlangıç)

evett coğu kişi rs200 diyor ama ben sr250 almak istiyorumcok fark eder mi parca sıkıntısı varmıs zaten pek ogrenmeden oyle hız yapmam ayrıca yasadıgım sehirde pek trafik yok
  14. aliAli

pulsar RS200 geliyo parca sıkıtınsı yok hem
  15. aliAli

CF MOTO SR250 (daha cok almak istediğim) CF MOTO NK250 PULSAR RS200 2015 R25(50.00KM DE) Genel olarak bunlar var onerilerinizi beklerim farklı motorlarda olabilir tabikide pek bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim (Motora yeni baslıyacağım)
  16. aliAli

TYT MAT BASLAMADAN PROBLEM BASLANIR MI ?

tamamdırr hocam sagolasın
  17. aliAli

tamamdırr hocam tyt matiğe baslayım ben sonrasında gecerim problemlere
  18. aliAli

11.sınıfım tyt matematiğim suanlık kotu daha baslamadım direkt problemleri ogrenmeye calıssam doru olur mu tyt matı sonradan bitirsem simdilik problemlere baslasam nasıl olur
  19. aliAli

e sime gectim ne yapmalıyım....

yurt dısı telefonumda fiziki sim hakkı doldu e sime gectim fiziki sim kartı cıkartım mı içinde dursun mu
Top Bottom