Arama sonuçları: *

1. A

300-400 TL arası kule tipi işlemci soğutucu önerir misiniz? ?

Arkadaşlar intel i5 10400f işlemcide kullanabileceğim bir kule tipi işlemci soğutucu arıyorum. Çok ısınan bir işlemci değil ama odam küçük ve yazın çok sıcak havalarda dahada sıkıntı yaşamamak adına önerilerinizi bekliyorum.
  2. A

Msi b460m pro matx anakarta kule tipi soğutucu takılır mı?

Arkadaşlar anakart küçük boyut olduğu için emin olamadım işlemci üzerine kule tipi soğutucu takıcam sizce sığarmı ?
  3. A

Önü temperli cam kapalı kasalarda soğutma nasıl olmalı?

Arkadaşlar sharkoon lit 200 model kasam var. Kasanın önünde, arkasında ve üstte toz filtresinin orda birer fan mevcut 3 adet fan daha sipariş ettim. Şuanki haliyle oyunlarda işlemci maksimum 70 derece ekran kartı ise 65 derece. Kasa ön tarafı temperli cam ve camın yanlarında ızgara delikleri...
  4. A

Msi b460m pro anakarta en fazla kaç fan bağlanabilir ?

Arkadaşlar şu an kasamda 3 adet fan var. Sayısını çoğaltmak istiyorum ancak pwm çoğaltıcı kablo ile maksimum kaç tane takabilirim ? Anakart özelliklerinde kaç ampere kadar desteklediğini bulamadığım için henüz fan siparişi vermedim.
  5. A

Mesh panel mi yoksa yanlardan ızgara delikleri olan kasa mı almalıyım ?

Kasayı koyacağım alan çok dar ve yanlama konumlandırıcam. Bu yüzden kasanın ön tarafı tamamen kapanacak arka ve üstten biraz pay bırakabilirim tahliye için. Bu noktada sormak istediğim mesela sharkoon markasının bazı modellerinde ön taraf temperli cam yapılmış ancak camın sağ ve soluna hava...
  6. A

400-500 TL Boş Kasa Önerisi

Arkadaşlar 400-500 TL civarında havalandırması güçlü mümkünse ön tarafı mesh panel olan boş kasa almayı düşünüyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Top Bottom