Arama sonuçları: *

1. peralta

Öneri 20k laptop önerir misiniz "

Teşekkürler dostum
  2. peralta

Yorumlarda biraz ses ile ilgili sorun yaşıyanlar var dostum alınır mı diyorsun yine de şu an alınacak en iyisi o mudur klasman olarak rakibi yok mudur
  3. peralta

https://www.trendyol.com/acer/swift-3-amd-ryzen-5-5500u-8gb-512gb-ssd-dos-14-fhd-gumus-dizustu-bilgisayar-nx-ab1ey-002-p-300442845?boutiqueId=61&merchantId=897885 buna ne dersiniz
  4. peralta

https://www.trendyol.com/lenovo/v15-ryzen-3-7320u-8gb-256-ssd-15-6-freedos-tasinabilir-bilgisayar-82yu00p0tx-p-742227880/yorumlar?boutiqueId=61&merchantId=514546 bu işimi görür mü sizce uzun süre gitmesi gerekiyor ama
  5. peralta

hiç oyun oynanmayacak sadece ders ve dizi izlemek için arıyorum
  6. peralta

Pc Oyun Önerileri...

Metal Gear Rising: Revengeance
  7. peralta

laptop önerir misiniz 20k

bütçe 20 k oyun falan oynanmayacak sadece dizi film ve ders çalışılacak uzun süre gitmesini istiyoruz hepsi bu öneriler için teşekkürler
  8. peralta

Discord yerine kullanılacak uygulama önerisi

Discord yerine kullanılacak uygulama önerir misiniz skype kullanıyoruz şu an arkadaşlarla ama sarmıyor dc den sonra çok kötü geldi discord klasmanı bir şey var mıdır
  9. peralta

Oyun kurarken hata alıyorum nasıl çözerim

Teşekkürler knk düşüncem bi ya belki ay sonu internet bitmezse falan yeni aya devretmeden tekrar indiririm oynamak istediğim bi oyun çünkü
  10. peralta

Dmc5 knk
  11. peralta

çoğunu denedim knk ama bi yeniden yüklemeyi deneyebilirim ama internetim kotalı o biraz sıkıntı olcak tekrar indirmeden çözülse iyi olurdu
  12. peralta

bu hatayı veriyor youtbedan falan 4 5 çözüm yolu denedim abi ama çözemedim eksik dosyayı indirip system 32 ye falan at dediler onu da yaptım olmadı yine de
  13. peralta

Superboxa kaç tl cayma bedeli öderim

arkadaşlar 6 ay oldu alalı 400 gblık paketi kullanıyorum alt yapım yok diye aldım ben bu interneti ama kullanamıyorum berbat bir internet ve fiyatı çok yüksek mecburen aldım ne kadar kötü olabilir diye ama cidden tahmin edebileceğinizden kötü hizmet verebiliyorlar inanılmaz bazne 0.30 indirme...
  14. peralta

sata pin kablosu nedir

sata pin kablosu nedir arkadaşlar psu alıcam sata pin kablosu yok diyor
  15. peralta

Bu anakartla sorun yaşar mıyım alınır mı

RYZEN 3 1300X işlemci ile birlikte 1700 e
  16. peralta

aynen
  17. peralta

internette pek bir şey bulamadım bu anakart hakkında alınır mı oyun falan günlük arkadaşlarla takılma discordda böyle şeyler için kullanacağım sorun yaşatır mı
  18. peralta

ryzen3 1300x alınır mı

ben bu işlemci ve gt 710 ile valo ve lol falan oynayabilir miyim sence dostum kasmadan 60 fps üstü
  19. peralta

ryzen3 1300x alınır mı

anakart ile birlikte alıyorum dostum bütçem 2 k idi 1900 e buldum anakart da veriyor a320m iyi gibi geldi 1721945307 ben bu işlemciyi alırsam maksimum hangi ekran kartını besler peki neleri tercih edebilirim bu işlemciyle
  20. peralta

ryzen3 1300x alınır mı

gt 710 takacağım şimdilik ama bu geçici bir süreliğine daha sonra rx 6600 falan olabilir onu ileride alacağım işlemcim bozuldu ve 2. elden bunu gördüm ne diyorsun alınır mı
Top Bottom