Arama sonuçları: *

1. dmns24

Aliexpress yeni hesap açıp ürün almak

Aynen aynı ad soyad kartı kullanmıştım ondan oldu demekki teşekkürler
  2. dmns24

Aliexpress yeni hesap açıp ürün almak

Aliexpress'ten tornavida seti almıştım yeni hesap açıp bir de LED alayım dedim fakat görselde ki gibi hata verdi sebebi nedir ?
  3. dmns24

Uzay montaj pc nasıl çalıştırılır

4. dmns24

Logitech F710 Wireless Gamepad alınır mı?

Valla eğer basma hissiyatı , analogların yüksekliği f310 ile aynıysa alma derim 8.nesil xboxtan geçtim f310a parmaklarım ağırdı
  5. dmns24

Xbox Kol İçin Pil Önerisi

Ben gpnin 2pilli olanını kullanıyordum gayet yeterliydi
  6. dmns24

tod tv alınır mı aylık 129 TL indirimde

Yayın kalitesi kötü bu devirde 720p yayın veriyorlar
  7. dmns24

iphone 7 veya 6s plus

Uygulamalar güncel iosa geçtiğinde atıyorum ios 16 eğer ip7 ios 16 almıyorsa uygulamayı kullanamıyorsun
  8. dmns24

iphone 7 veya 6s plus

Görmez uygulama destekleri yok mağazadan dandik bir banka uygulamasını bile indiremiyorsun güncel bir ortalama android bile bunlardan faydalı şuanda
  9. dmns24

Windows 11 güncellemeleri yapmıyor

Açık değil daha önceki güncellemeleri sorunsuz yaptı bunları yapmıyor nedense
  10. dmns24

Windows 11 güncellemeleri yapmıyor

Altta görülen güncellemeleri bir türlü yapmıyor her seferinde birşeyler ters gitti deyip güncellemeyi iptal ediyor
  11. dmns24

Ana Konu Gaming Gecesi Ortak Yardımlaşma Ve Danışma Konusu

şarj edilebilir pilim var şarj cihazım var donglem var gamepadde vardı sattım dün 2.el 9.nesil bakıcaktım da bu indirimi gördüm
  12. dmns24

almam o halde amazondan 2.5kya alırım burdan almam düzgün indirim yapsınlar :D
  13. dmns24

biliyorum 8.nesil vardı 1300e sattım dün şimdi 9.nesil alayım diyorum amazonda 2.5k şuan burda 2kya düşerse alabilirim
  14. dmns24

9.nesil gamepad kaça düşerse almak mantıklı olur
  15. dmns24

devlete olan borc nasıl ödenir gss

İnternet bankacılığı
  16. dmns24

Amazon yurtdışı uçak geliş süresi

Muhtemelen öyledir fakat bu kadar sürmesini de beklemiyorum açıkçası 1707725806 Biz bunları yazarken güncelleme girdiler 8 Şubat'ta trye gelmiş uçak:d
  17. dmns24

Teşekkürler 1707723774 Senin paketin uçağı aynı gün gelmiş trye bizimkinde tık yok
  18. dmns24

Amazon yurtdışından bir mouse aldım Çarşambadan beri uçak kalktı infosu var tahmini ne zaman ülkeye giriş yapar kargo daha önce Amazon yd alışveriş deneyimi olan var mı
  19. dmns24

https://www.incehesap.com/razer-viper-v3-hyperspeed-optik-gaming-mouse-fiyati-68716/ bu ürün hakkında yorumunuz nedir 1.xxxli fiyatlara düşecek darmoshark ya da dareu yerine tercih edilir mi ?
  20. dmns24

attack shark x3 veya başka bir mouse ?

Mcusu beni düşündürüyor hala karar veremedim hangisini alacağıma
Top Bottom