Arama sonuçları: *

• Users: dmns24
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. dmns24

Aliexpress yeni hesap açıp ürün almak

Aliexpress'ten tornavida seti almıştım yeni hesap açıp bir de LED alayım dedim fakat görselde ki gibi hata verdi sebebi nedir ?
  2. dmns24

Windows 11 güncellemeleri yapmıyor

Altta görülen güncellemeleri bir türlü yapmıyor her seferinde birşeyler ters gitti deyip güncellemeyi iptal ediyor
  3. dmns24

Amazon yurtdışı uçak geliş süresi

Amazon yurtdışından bir mouse aldım Çarşambadan beri uçak kalktı infosu var tahmini ne zaman ülkeye giriş yapar kargo daha önce Amazon yd alışveriş deneyimi olan var mı
  4. dmns24

attack shark x3 veya başka bir mouse ?

kablosuz bir mouse almak istiyorum 1300 - 1400 TL bandında bir bütçem var baktığımda attack shark x3 ya da delux m800 pro var bunlardan hangisi alınır veya başka bir öneri var mı ? 1706858210 @MuratTheFounderOfGariban
  5. dmns24

Donanım ram yükseltme

Şuan hali hazırda kullandığım pcde r5 5600 , rx 6600 , b 450mk 2 anakart ve 2x8 olmak üzere 16 gb ram mevcut. Ram olarak 2x16 alıp 32 gb yükseltmek istiyorum bu performans olarak birşeyleri değiştirir mi ?
  6. dmns24

1000 TL'ye kadar mekanik klavye önerisi

1000 TL bütçem var mekanik klavye arıyorum red switch ve F tuşları olması gerek numpad olmasa da olur @MuratTheFounderOfGariban önerini bekliyorum hocam
  7. dmns24

İşlemci değiştirdim fakat görüntü net değil gibi

Ryzen 3 4300ge kullanıyordum b450mk2 anakart ile işlemci değiştirdim r5 5600 ile fakat oyunda görüntü net değil gibi bunun sorunu bios ile alakalı olabilir mi? Yaklaşık 2 yıldır bios güncellemiyorum
  8. dmns24

Kule tipi soğutucu aldım fakat ekran kartına yakın olacak

Yeni bir işlemci ve kule tipi soğutucu aldım fakat kullandığım anakarttan dolayısıyla soğutucu ekran kartının arka plakasına çok yakın olacak bu herhangi bir sıkıntı çıkarır mı ? anakart : b450 mk 2 ekran kartı : rx 6600 sapphire soğutucu : thermalright assassin x 120 refined
  9. dmns24

Ryzen5 5600 soğutucu

Yeni işlemci aldım henüz takmadım soğutucu da almak istiyorum stok yeterli değil diye hali hazırda aşağıda linkini bıraktığım bir soğutucu modeli var almayı planladığım bütçemde o dolaylarda başka önerisi olan var mı acaba ?
  10. dmns24

xbox gamepadi tamire gönderme

xbox 8.nesil gamepadim var bunun sol analogunda sapma var bunu tamire nereye gönderebilirim garantisi vs. yok
  11. dmns24

pc için 8.nesil gamepad

Kablosuz bir gamepad almayı planlıyorum 9.nesillerin fiyatı biraz fazla 8.nesil düşünüyorum sorunsuz kullanılıyor mu ve 9.nesille arasında farkları nelerdir?
  12. dmns24

Fifa 23 Game Pass'e ekleniyor.

699 TL'lik FIFA 23, 16 Mayıs'ta EA Play ile Game Pass'e eklenecek. Eğer Game Pass'e aboneyseniz, oyuna ücretsiz olarak erişebileceksiniz. Game Pass'in şu anki fiyatı: 29,99 TL
  13. dmns24

Aliexpress kargo takibi

Martın 28inde aliexpressten bi alışveriş yapmıştım fakat bir haftadan uzun süredir "Uzun mesafeli nakliyat merkezine vardı" bölümünde kaldı bu kadar uzun süre bu bölümde beklemesi normal mi ?
  14. dmns24

Redragon k552 için uygun switch

K552 klavye kullanıyorum bir kaç switchini değiştirmek istiyorum tam uyumlu switch nasıl bulabilirim ?
  15. dmns24

Klavye için switch satın alma

Yeni bir klavye satın aldım switchlerini ilerleyen zamanda değiştirmek istiyorum bunun için hangi site üzerinden switch satın alabilirim ?
  16. dmns24

Steamdan indirdiğim apexi ea launchere bağlama

Steam üzerinden apex indirdim fakat ea launcherdeki apexe bağlamak istiyorum bunu nasıl yapabilirim ?
  17. dmns24

Yeni bir kulaklık arıyorum önerilerinize açığım

900 TL kadar bütçem var oyun , bazen müzik dinlemek için bir kulaklık arıyorum. Steelseries'in Arctis 3 ve Razerin blackshark v2x modeline baktım fakat blackshark biraz kaba göründüğü için pek sıcak değilim eğer bu ikisinden farklı bir öneriniz varsa önerinize açığım yoksa sıfır ya da ikinci el...
  18. dmns24

Ekran kartına takılacak güç pini

Bunlardan hangisini rx 6600a takıcam
  19. dmns24

Apu sistem için Ekran kartı önerisi

Ryzen 3 4300ge b450 mk II 16 gb ram ile kullandığım sistemim var ekran kartı eklemek istiyorum 5500 TL bütçem var. Rx 6600 ya da 1660 super arasında kaldım , 6600da darboğaz olacağını biliyorum hangisini tercih etsem daha mantıklı olur ?
  20. dmns24

Bein sports yani Tod'da bu haftasonu derbi ve süper lig maçları ücretsiz.

Üye olup ücretsiz süper lig paketini seçince 3 günlük paket hesaba tanımlanıyor üye olduktan sonra paketi iptal ededebilirsiniz. https://www.todtv.com.tr/ana-sayfa
Top Bottom