Arama sonuçları: *

1. S

Midle East Ve international version Telefon arasında ne fark var ?

Merhaba Arkadaşlar ben dubaiden iphone 12 pro max alacağım ama telefonunu yanında midle east ve international version yazıyor arasındaki farkı ben bilmiyorum midle esat versiyonlu telefon daha ucuz international versiyonlu ise daha pahalı Ben telefonu her türlü açtıracağım bir arkadaşımın üzerine
  2. S

Midle East Ve international version Telefon arasında ne fark var ?

Merhaba Arkadaşlar ben dubaiden iphone 12 pro max alacağım ama telefonunu yanında midle east ve international version yazıyor arasındaki farkı ben bilmiyorum midle esat versiyonlu telefon daha ucuz international versiyonlu ise daha pahalı Ben telefonu her türlü açtıracağım bir arkadaşımın üzerine
  3. S

12 HAFTALIK UZAKTAN EĞİTİM YAŞ SINIRI

benim kilom 70 ve boyum 1.80
  4. S

12 HAFTALIK UZAKTAN EĞİTİM YAŞ SINIRI

Merhaba arkadaşalr ben 12 hatlaık uzaktan eğitim programını satın almak istiyorum (shaders brothers) ve benim yaşım 16 benim vücüdüm yaşıma göre çok ince bu yüzden spora başlamak ve vücüdümü geliştirmek istiyorum ama hala emin olamadım beklesemi yoksa şu nada iyi mi? ?
  5. S

1660 super ekran kartlarindan hangisini daha iyi ?

Asus rog 3000 tl Msi gaming x 3400 TL Gigqbet gaming oc 4000 tl (Bunun 3 fani var diğer bütün kartlar 2 fanli ) Gigabet 3100 tl
  6. S

Peki performans farkı yok dimi 1611822130 Peki performans farkı yok dimi
  7. S

Merhaba beyler ben yeninsistem alacağım ekran kartı olarak 1660 super almak istiyorum Ama biden çok 1660 super ekran karti var siz hangisini önerirsiniz Msi 1660 super gaming x Asus rog Gigabet 1660 super Gigabet 1660 super gaming oc Siz hangisini önerirsiniz yada bun kartlardan daha iyi...
  8. S

1660 Super Gaming X Ekran kartı alınır mı ?

Peki bana önerebileceğiniz bir ekran kartı varmi 1611781563 Peki hangisini değiştiriyim 1611781598 Peki hangisiyle değistiriyim
  9. S

Peki beyler bana güzel bir sistem bakabilirsiniz Bu sistemde yukarıda dediğim gibi vidyo çekme vidyo editleme oyun oynama gibi Birde fiyat performans bir sistem olsun hem güçlü hem ucuz
  10. S

Merhaba beyler ben yeni bir sistem almak istiyorum Bu sistemde hem yayın,vidyo düzenleme yani anlayacağınız youtube için Özellikleri şöyle Amd R5 3600 Msi GTX 1660 super gaming x 6 GB Z390 16 GB ram 3200 Mhz 650 W M.2 500 GB Hard disk 1TB Ne dersiniz böyle sistemde vidyo çekebilirmiyim?
  11. S

Kargom Hala Gelmedi!!!

onları aradığım zaman bana bot çıkıyor gerçek insanla konuşmak istiyorum ama olaşamıyorum
  12. S

Kargom Hala Gelmedi!!!

gelebilirmi akşam 6 sonra
  13. S

Kargom Hala Gelmedi!!!

Heycandan elim ayağım titriyor
  14. S

Kargom Hala Gelmedi!!!

dağtımda
  15. S

Kargom Hala Gelmedi!!!

hangi saatler arasında
  16. S

Kargom Hala Gelmedi!!!

hepsiburada dan aldım
  17. S

Kargom Hala Gelmedi!!!

hepsiburada
  18. S

Kargom Hala Gelmedi!!!

Merhaba beyler ben bir ürün sipariş etim bugün dağtıma çıktığını söyleriniyor sabah saaat 10 ve hala kargom gelmedi bir şey olmuşmudur ??
  19. S

Bu Toplama Bilgisayar Nasıl??

nasıl bir ssd önerirsin??
  20. S

Bu Toplama Bilgisayar Nasıl??

AMD Ryzen 5 3600 Soket AM4 MPK İşlemci Asus B450M Dragon BULK Soket AM4 DDR4 ATX Gaming Anakart 2 Adet × Corsair Vengeance LPX 8GB (1x8GB) DDR4 3000MHz C16 Siyah Ram Asus DUAL-RTX2070S-8G-EVO GeForce RTX 2070 Super 8GB GDDR6 256Bit DX12 Gaming James Donkey JD512 512GB NVMe M.2 PCI-E SSD Disk...
Top Bottom