Arama sonuçları: *

1. K

Sevgilimi galiba eskisi kadar sevmiyorum

Merhabalar, toplamda 4 haftadir konustugum ve 2 haftadir sevgilim olan kisiyi sanki eskisi kadar sevmiyomusum gibime geliyor. Onu hala cok seviyorum ama onceden bu sevgiyi daha yogun hissediyordum, bunun sebebini zamanla ona alismis olmama bagliyorum. Eskisi kadar heyecanli ve hevesli degilim...
  2. K

Benim laptop kaç para eder?

Merhaba, benim bir tane laptop var özellikleri şu şekilde: Marka: Lenovo. İşlemci: i5 4. nesil 2.5 GHz. RAM: 8 GB 1600MHz. GPU: NVIDIA GeForce 840M. SSD: 120GB. 2016 çıkış yılı. Bunu satıp üzerine para ekleyip şu laptopu almayı düşünüyorum...
  3. K

Gta Online başka servera atma

Arkadaşımla GTA Online, closed friend Session'da oynarken bir görev tamamladıktan sonra beni otomatik olarak başka servera atıyor. Nasıl engelleyebilirim bunu.
  4. K

Corsair sıvı soğutma kırmızı yanıp sönüyor.

Merhabalar, benim soğutucumun modeli Corsair H150i Elite Capellix. Yaklaşık 1 haftadır açıldıktan birkaç saniye sonra kırmızı ışık yanıp sönmeye ve fanlar %100 hızında dönmeye başlıyor. Aynı zamanda Corsair İcue uygulamasından fotoğrafta da gördüğünüz hata mesajını alıyorun. İlk başlarda pc...
  5. K

Bilgisayarın seri numarası

Merhabalar, ben yakın zamanda bir pc topladım ve bu pc ye Microsoft Store'da satılan Call Of Duty Warzone oyununu yüklemek istedim fakat Microsoft Store oyunu yükleyebilmem için önce cihazı Microsoft hesabıma kaydetmem gerektiğini söyledi. Cihazı kaydetmek içinse cihazın seri numarası gerekli...
  6. K

Extra Fan hub a ihtiyacım var mı?

Merhabalar. Yeni sistem toplamayı düşünüyorum. Bu sistemde Xpg Battlecruiser kasayı, soğutucu olarak ise Corsair H150i Elite Capellix kullanmayı düşünüyorum. Bu ürünlerde toplamda 7 adet fan var ve bildiğim kadarıyla kutularının içinden fan hub çıkmıyor. Bu fanları bağlamak için extra bir fan...
Top Bottom