Arama sonuçları: *

• Users: peg'
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. peg'

40-45 BİN TL LAPTOP ÖNERİSİ

Arkadaşlar iyi bayramlar öncelikle, bir yakınım için laptop alacağız. kronik olmayan, sorunsuz laptopları yazdığım fiyat bazında önerir misiniz rica etsem, teşekkürler.
  2. peg'

Çözüldü✓ ASUS ROG STRIX LAPTOP İÇİN RAM

dostlarım merhabalar laptopuma 2. bir ram alacağım aktif olarak samsung 3200 mhz 16gb cl 22 ram var laptopta ikinci kanala da ram alıp 32 gb yapıp performans artışı istiyorum. benim sorumsa bu rami farklı bir markadan aynı volt, cl değeri, mhz ve 16 olarak alsam sorun olur mu illa ikinci ramde...
  3. peg'

FPS OYUNLARI İÇİN MONİTÖR

Arkadaşlar laptop kullanıcısıyım laptop için monitör bakıyorum aşağıda ki model için düşünceleriniz nedir bu fiyat bandında başka model var mıdır ağırlıklı olarak valorant oynuyorum onun dışında fifa ets 2 falan oynarım benim için monitör çok önemli çünkü rog strix laptop kullanan birisiyim...
  4. peg'

Yardım 800 TL KULAKLIK ÖNERİSİ (FPS )

Arkadaşlar iyi günler herkese iki kulaklık arasında kaldım fiyat arttıramıyorum. Rampage Drop Plus ve Gamepower Fujin sizce hangisini almalıyım hangisi daha uzun ömürlü ve kalitelidir sizce tamamen fps oyunları oynuyorum ve mikrofonu da kullanmayı düşünüyorum. lütfen yardımcı olursanız memnun...
  5. peg'

RAZER BATTLE BUNDLE ALINIR MI?

Arkadaşlar kulaklık ve mouse alacaktım aklımda ki kulaklık Gamepower Fujin, mouse ise Razer Deathadder v2x hyperspeed. Kablosuz mouse rahatlığını bildiğim ve v2x hyperspeedi daha önce kullandığım için kablolu mouse düşünmüyordum. Bu ikisinin fiyatı 1700 TL tutuyor bunun yerine sizce razer...
  6. peg'

800 TL GAMING KULAKLIK ÖNERİSİ

Arkadaşlar iyi günler bütçem 800 TL ve arttırma şansım yok maalesef. Tamamen Valorant, Cs gibi fps oyunları oynayan birisiyim ve aradığım kulaklığı bir türlü bulamadım. En az 2 3 yıl götürsün mikrofonu iyi olsun istiyorum. kronik sorunu olmayan olsa bile garanti süreci kullanıcıya yıkılmayan bir...
  7. peg'

5600x için anakart önerisi

arkadaşlar merhaba da-c2 sistem de işlemcimi 5600x e yükselteceğim ve anakartta seçimi yapamadım. a520 ve b450 arasında seçim yapmam gerekiyor. maalesef bütçem b550 ye yetmiyor maalesef sadece bu iki modelde hangi tercihi yapmalıyım. şimdiden teşekkür ederim yanıtlarınız için...
  8. peg'

"Speed" Mousepad Önerisi

Arkadaşlar elimde Razer Deathadder v2 hyperspeed var. mousepadim rampage ama çok kötü durumda artık. Valorant oynuyorum koldan oynuyorum kare ve büyük speed mousepad önerir misiniz bütçem 300 TL steel series qck düşünüyordum ama çok olumsuz yorum aldım kullanan bir iki kişiden rica etsem bir kaç...
  9. peg'

F5 ve F6 tuşum çalışmıyor

Arkadaşlar merhaba Asus Rog Strix Laptop kullanıyorum. Valorant oynarken 2 haftadır f5 ve f6 tuşlarımı kullanamıyorum surrender oylamalarında evet ya da hayır veremiyorum haliyle(sadece oyunda çalışmıyor) tuş atamalarını iptal edip tekrar yaptığımda da düzelmiyor. Yardımcı olursanız çok...
  10. peg'

Çözüldü✓ AMD SOFTWARE HATASI ALIYORUM

Beyler iyi geceler. Asus Rog Laptop kullanıyorum ryzen 7 5800h işlemcim var sofware i daha önceden sorunsuz kullanıyordum ama son iki gündür uygulamada sürücü hatası almaya başladım silip tekrar yükledim ama düzelmedi. DDU ile sildim tekrar güncel olanı yükledim yine olmadı performans düşüşüm...
  11. peg'

Ramlerim kaç mhz de çalışıyor anlamadım

Arkadaşlar tek kanal 16gb kullandığım için ikinciyi eklemek istiyordum cpu-z de ram özelliklerine bakarken ramin mhz değerlerinin 1600 de kaldığını gördüm. oyunlarda ne kadar etkiliyor bilmiyorum ancak arkadaşlar valorantta ryzen 7 5800h ve rtx 3050 sistemle 180 190 fps aldığım halde az...
  12. peg'

Asus Rog Strix Laptopta Ghostscreen ve Görüntü Titremesi.

Ekim ayında aldığım asus rog strix g15 laptopta 2 gün önce fifa oynadıktan sonra masaüstüne dönünce fifanın sol altta gösterdiği simgeler ve ana menü sayfaları masaüstündeydi önce bug sandım ama yeniden başlatılıyor ekranında dahi aynı görüntü vardı ve görüntü şiddetli şekilde titremeye başladı...
  13. peg'

ASUS ROG STRIX FPS VE HZ SORUNU

herkese iyi günler arkadaşlar bugün asus rog strix g513qc model laptopum elime ulaştı freedos olarak geldi windows home kurdum ve sürücüleri yükledim güncelledim daha sonra valorant a girdim fps e bakmak için girdiğim de sabit "4" fps aldığımı gördüm daha sonra çıktım yeniden başlattım aynı...
  14. peg'

GAMING LAPTOP ÖNERİSİ

iyi günler arkadaşlar sizce linkini attığım bu laptop sizce bu fiyata iyi mi yoksa beklemeli miyim 4 5 gün öncesine kadar 1tb lık modeli 9600 TL bantlarına inmişti ancak bütçem hazır olmadığından alamadım buna da bu fiyatı vermek saçma geliyor sizce ne yapmalıyım fiyat düşer mi ya da başka bir...
  15. peg'

8500TL Gaming Laptop Öneri̇si̇

Arkadaşlar iyi günler herkese aklımda masaüstü sistem dizmek vardı ancak üniversite için laptop almak zorundayım ancak laptoplar da çok arada kaldım masaüstünde ki amd üstünlüğü vs. İşlemci kısmında amd intel ikilisinden hangisi önde performans olarak bir bilgim yok render alacağım zamanlar...
  16. peg'

Ryzen 5 Pro 4650G Görüşleriniz

Selamun aleyküm arkadaşlar hayırlı akşamlar geçenlerde her şey güzel giderken bir anda laptop işlemcim yandığı için masaüstü toplamak istiyorum aklımda bir kaç soru var hepsine maddeli şekilde cevaplayabilirseniz çok mutlu olurum. 1- aklımda ki işlemci ryzen 5 4650G ilerde rtx 2060 a kadar bir...
  17. peg'

HP Laptop Aniden Kapandı

selamın aleyküm arkadaşlar yarım saat önceye kadar valorant oynuyordum herhangi bir problem yoktu bi anda laptop kapandı fan da durdu açılmıyor youtube da ve forumlar da gördüğüm batarya çıkarıp 15 saniye basılı tut... gibi şeyleri denedim ancak tık yok herhangi bir yanık kokusu da yok adaptörü...
  18. peg'

Yüksek performans uygun fiyat apu sistem

Oynadığım oyunlar belirli valorant cs go tarzı fps oyunları oynuyorum. İleriye dönük performansı en iyi apu sistem hangisidir. Yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler
  19. peg'

LAPTOP RAM YÜKSELTME

Arkadaşlar Hp laptop kullanıyorum, üstünde 2 tane ram slotu bulunuyor ama 4 gb ram var. ram modelini yazmama rağmen bulamadım. ddr4 olup aynı mhz de olan farklı bir ram seçsem herhangi bir sorun olur mu ya da sizce ne yapmalıyım ?
Top Bottom