Arama sonuçları: *

• Users: RYD_58
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. RYD_58

1 adet RTX3090 ile Mining ne kadar kazandırır?

Alacağım ekran kartı MSI GeForce RTX 3090 VENTUS 3X 24G OC 24GB GDDR6X 384 Bit Bu ekran kartı ile mining ne kadar kazandırır? Lite hashrate var mıdır, ortalama kazım gücü ne olur? Benim bildiğim 3090'larda LHR yok, yanlış biliyorsam düzeltin.
  2. RYD_58

50bin TL bütçeli mining sistem önerisi

Bütçem 50bin lira arkadaşlar Bu bütçe ile hangi ekran kartlarını almalıyım. Dört adetten fazla ekran kartı istemiyorum yani kalabalık bi sistem olmasın. Aklımda 2 adet RTX3080 almak var ama alacağım modeller LHR li mi değil mi bilmiyorum. LHR li ekran kartlarının sınırını kaldıranlar varmış, bu...
  3. RYD_58

RTX 3090'lı hazır sistem ile mining yapılır mı?

Piyasada 3090 erkan kartı bulmak çok zor ve pahalı, bunun yerine içerisinde 3090 ekran kartı olan bi sistem alsam bunla kazım yapabilir miyim, yaparsam aylık geliri ne olur? Başka önerileriniz varsa paylaşın. Bütçe 55.000TL
  4. RYD_58

Xbox Live Gold'u Game Pass Ultimate'e çevirmek hala mümkün mü?

Başlıkta belirttiğim gibi 12 aylık Xbox Live Gold kodu alıp Game Pass Ultimate'e çevirmek hala mümkün mü yoksa artık olmuyor mu? Bir de 12 aylık bi koddan 2 tane üst üste girsem 2 yıllık olur mu yoksa 2 kod üst üste kullanılamıyor mu?
  5. RYD_58

2 adet RTX3090 ile Ethereum Mining yapılır mı?

Başlıkta belirttiğim gibi 2 adet RTX3090 ile ETH mining yapılır mı ve ortalama kazım gücü ne olur? Hashrate kaç m/s ve saatlik elektrik tüketimi kaç watt olur?
Top Bottom