Arama sonuçları: *

1. A

Bende GİGAFİBERLİYİM

Hocam hayırlı olsun modem marka model nedir size verilen
  2. A

Yardım XPG Gammix D30 Micron E-Die D9WFL OC

Sistemim İşlemci ryzen 5600x Anakart msi b550m pro vdh Ekran kartım asus dual 6700xt Ram xpg gammix d30 ramleri oc yapmak istiyorum yardımcı olabilecek varmı eski konulardan değerleri denedim ama sistem açılmadı malesef
  3. A

Öneri Fiyat performans mouse önerisi

Fiyat performans kalite bir mouse önerebilirmisiniz Çok anlamıyorum marka alıcam diye kalitesiz bir şey almak istemiyorum şimdiden teşekkürler
  4. A

Öneri Acer monitör alınır mı?

5. A

Ben internet kafelerde 27 inch full hd pclerdede oyun oynadım evimde 24 inch va panel de vardı sıkıntı yaşamadım Ben şans verip aldım ölü pixel ghosting vs cıkmassa iade etmicem
  6. A

Bütçemi cok aşıyordu 3500 3700 arası baktım 3800 bunu buldum anca Kullanan varmı bu monitörü
  7. A

https://www.amazon.com.tr/Acer-Nitro-XV272Sbmiiprx-FreeSync-Höhenverstellung/dp/B09NNGC3VH/ref=zg_bs_12601904031_sccl_4/259-1287955-8111015?psc=1 Bu monitörü aldım sizce parasını hakediyormu indirimde baska bir şey bulamadım 27 inch
  8. A

Öneri Kasım indiriminden monitör önerisi

Evet gigabyte güzelmis bakalım indirimleri kovalıycaz artık
  9. A

27 inch olsa alırdım hemen 1669050024 2 ms sabit ayak pahalı geldi
  10. A

Panel va yada ips 27 inch 1 ms 3500 3800 arası monitör önerir misiniz?
  11. A

Öneri Bluetooth Hoparlör Önerisi

Selamün aleyküm arkadaşlar 750 TL ye kadar F/P/K bi Bluetooth hoparlör arıyorum önerilerimizi bekliyorum
  12. A

bilinmeyen sebepten ses gelmiyor

arkadaşlar merhaba ilginç bir ses sorunum var bir türlü çözemdim sorunu şöyle anlatayım evde bilgisayarı kullanıyorum ses düzgün bir şekilde geliyor monitörümde hoparlör var ama bilgisayarı arkadasımın evine tasıyorum ne hikmetse bir süre sonra ses komple gidiyor önce kablodan oldunu düşünüp...
  13. A

Sinema için kaç doz aşı gerekiyor?

2. Dozu olmanız gerekmektedir
  14. Silver stone pf 360

Silver stone pf 360

Sıfır kullanılmadı kasama olmadığı için satıyorum
  15. A

ryzen 4300 ge overclock

hocam işlemciye değil gpu suna oc yapmak isityorum
  16. A

ryzen 4300 ge overclock

gigabyte b450m s2h
  17. A

ryzen 4300 ge overclock

merhaba başlıktaki işlemciyi nasıl overclock yapabilirim gpu sunu msi afterburner de yapamıyorum değeri veriyorum kaydet e bastığım anda resetleniyor
  18. A

Termal Macun yerine Sıvı Metal Macun sürülürse ne olur?

dikatli düzgünce yayılması gerek iletken bir madde olduğu için akması halinde sistemi elinize alabilirsiniz ama soğutma performansı termal macundan daha iyidir
  19. A

Pc Toplamayı İyi Bilenlere

https://www.gamegaraj.com/urun/aquarius-5a-rtx3060/
  20. A

Kingston A2000 Aldım İyi Bir SSD mi?

Doğru söylüyorsunuz ama arkadaşın moraline bozmaya gerek yok edit vs uğraşmıyorsa hiç gerek yok zaten a2000 de kaliteli bir m2 ssd
Top Bottom