Arama sonuçları: *

• Users: BayDonut
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. B

Laptop siyah ekranda kaliyor

Amd ekran kartı ile sürücü kuruyordum işlem bittikten sonra yeniden başlattım. Şifreyi girdikten sonra son ve yeniden başlat yazıyordu ama laptop donmuştu düğmeden geri kapattım açtıktan sonra Acer yazısı geliyor ve şifre ekranı gelmiyor güvenli modda girebiliyorum. Ekran karti sürücülerini...
  2. B

3000 TL sistem tavsiyesi

3000 TL'yi çok aşmadıkça bütçe azıcık aşılabilir. Elimde 300W PSU ve iki tane 4 GB ram var bir de bozulmuş i7 720M var. Sizce PSU yeter mi işlemci almayıp işlemciyi tamir mi edeyim ? Kasa ve monitör var .
  3. B

Windows 10 siyah ekran

Bilgisayar şifreyi yazdıktan sonra siyah ekran oluyor explorer.exe olmuyor sadece güvenli modda açınca açılıyor PC onun dışında olmuyor DDU ile olmuyor sürücüyü aygıt yöneticisinden sildim bir sitede öyle yazıyordu ne yapmam lazım format mı atmam lazım illa başka çözüm yolu yok mu ekran kartı...
  4. B

8600 GT siyah ekran sorunu

Bilgisayar normal bir şekilde açılıyor. Şifreyi yazdıktan sonra siyah ekran görev yöneticisinden Explorer.exe olmuyor. Güvenli modda açınca PC açılıyor. Nasıl çözebilirim? Sfc/scannow yaptım sorun bulunamadı. Format mı lazım illa ?
  5. B

Bilgisayar açıldığında siyah ekran

Bilgisayar normal bir şekilde açılıyor şifreyi yazdıktan sonra siyah ekran görev yöneticisinden Explorer.exe olmuyor güvenli modda açınca PC açılıyor nasıl çözebilirim ? Sfc/scannow yaptım sorun bulunamadı . Format mı lazım başka konularda öyle yazmış birde nasıl format aticam bilgisayar C'ye...
  6. B

Bilgisayar şifreyi yazıyorum ama siyah ekran

Bilgisayarım açılıyor ama siyah ekran kalıyor explorer.exe görevi sonlandırıyorum ama olmuyor. Yeni görev başlatıp explorer.exe yaptım gene olmadı. 15 dakika önce yapmıştım aynısı olmuştu. Şimdi neden olmuyor? Bir de diyelim oldu her kapatıp açtığımda. Tekrar olduğu için çözüm yolu var mı...
Top Bottom