Arama sonuçları: *

• Users: Yaly
  • Order by date
  1. Y

Çözüldü✓ Kulaklığımdan ses gelmiyor (yeni aldım)

Daha dün kulaklığımın usb ucu kırıktı takıyordum ara sıra ışığı yanıyordu kulaklığın ama ses gelmiyordu bugün yeni aldım yine ses gelmiyor kulaklığı ve mikrofonu doğru seçmeme rağmen
  2. Y

Çözüldü✓ Kulaklığımdan ses gelmiyor (yeni aldım)

Rampage alquist marka kulaklık aldım ve ses gelmiyor ne yapmalıyım acaba
  3. Y

Arkadaşlar hard disk lazım (bilgisayarın içine konulanlardan) 1-2TB f/p

Arkadaşlar video editörüyüm bana 1-2TBhdd gerek ssdye gerek yok diye düşünüyorum sonuçta sadece video depolayacağım yardımcı olursanız sevinirim
  4. Y

18 yaş altı en iyi banka kartı hangisi?

Yapıkrediyi önerirm 16 yaşımda açtırdım baya kullanışlı, yatırım fonu hisse senedi alırken kullanıyordum. Bu arada ben de interetten bir şeyler satmak istiyorum bi önerin var mı bana? hangi siteden ve ne satıyorsun acaba
  5. Y

Parfüm önerisi parfümden anlayam varsa yardım edebilir mi

İyi forumlar, parfüm önerisi lazım fiyat olarak ortalama bir şey istiyorum okulda kullanacağım için sınıf ortamına en uygun parfüm hangisidir sizce?
  6. Y

Valorant Hesap Kasma botu

Arkadaşlar valorant da hızlıca xp kasıcak bot arıyorum böylece demir hesap satabileceğim, bot nasıl bulacağım bilen biri yazabilir mi?
  7. Y

Bilgisayarlardan anlayan birinin yardımı lazım(pcmi satıcam kaça gider)

Arkadaşlar ihtiyaç yüzünden bilgisayarımı satacağım bilgisayar piyasasından anlayan bilgili biri varsa kaça satmam gerektiğini söyleyebilir mi? özellikler: +GTX 1660 Super +İntel core İ5 10400F +16 gb ram +512 gb m2ssd tertemiz bilgisayar yeni gibi bir de yanında monitorüm var AOC 24" C24G1...
  8. Y

Fiverrden para kazanan var mı?

Ben de insanlar için video editleyerek para kazanmak istiyorum. fiverrden para kazanan varsa tecrübelerini aktarabilir mi?
  9. Y

Kripto para alacağım ilk kez tavsiyesi olan?

İyi forumlar arkadaşlar, Hayırlı bayramlar öncelikle. İlk kez coin almayı düşünüyorum ama kafam çok karışık. Binance ve Binance TR var hangisinden almam lazım? ayrıca etherium aldım diyelim papara kartıma nasıl geri çekeceğim o parayı? aklımda bir sürü doru var tavsiyelerinizi ve cevaplarınızı...
Top Bottom