Arama sonuçları: *

1. U

ryzen 5 7500f için idare etmelik snowman m200 işlemci soğutucu

merhaba bütçem çok az ve yaza kadar idare etmelik işlemci soğutucu bakıyorum. sizce snowman m200, amdnin stok fanından ne kadar iyi olur?
  2. U

ryzen 5 7500f f/p kule tipi suğutucu önerisi?

merhaba arkadaşlar ddr5 sistem topladım. apex oynarken işlemcim 90 dereceyi gördü ve aşırı gerildim. bütçem kısıtlı kule tipi soğutucu almayı düşünüyorum. sizce ne almalıyım?
  3. U

Ddr5 sistem topladım Windows yüklenmiyor

Windows 10 kurdum sorun çıkmadı. Acaba neden Windows 11 kuramadı :)
  4. U

Bios güncel ama expo açmıştım belki ondandır. Şimdi sıfırlayıp expo acmayacagim umarım düzelir.
  5. U

Merhaba ddr5 sistem topladım. Windows kurduktan sonra yeniden başlatıyor. Cihazınız hazırlanıyor diyor sonra dönüyor ve hata veriyor ne yapmalıyım?
  6. U

MSI pro A620M-e am5 anakartta tek slot ram nereye takılır?

İki slotlu bir anakarat da 1veya 2 ye takmam birşeyi değiştirir mi ?
  7. U

MSI pro A620M-e am5 anakartta tek slot ram nereye takılır?

Merhaba ddr5 sistem topluyorum 16gb tek slot ram aldım. Birinci veya ikinci slota Rami takmam fark eder mi ?
  8. U

Ddr5 AMD anakartim var xmp uyumlu ram aldım yanlışlıkla sorun olur mu?

İade işlemini başlattım. Sistem toplama işi en az 10 gün daha gecikecek :(
  9. U

4800 ile 6000mhz arasında devasa bir performans farkı yok bildiğim kadarıyla ama yine de tam performansı alabilsem iyi olur
  10. U

Dün Kingston ram indirime girmişti bende kaçırmamak için aldım fakat AMD expo uyumlu değilmiş. Taksam sorun olur mu 6000mhz alabilir miyim ? Yoksa iade mı etmem mantıklı olur.
  11. U

Ddr5 ram tek slot olarak kullanılır mı?

Ddr4'e göre baya az bir fark diye duymuştum. Eğer öyleyse ilerisi için çift slota geçebilirim. Şuan param sıkıntılı 16gb ram alıp belli bir süre sonra çift slota geçebilirim.
  12. U

Ddr5 ram tek slot olarak kullanılır mı?

Ddr5 sistem topluyorum. Ram eksiğim kaldı tek slot olarak ram almayı düşünüyorum.ddr4 de olduğu gibi tek slot ve çift slot ram arasında büyük performans kaybı oluyor mu ?
  13. U

Patriot viper ddr5 ram alınır mı?

İşlemci ryzen5 7500f Anakart MSI pro A620m e Ekran kartı rtx 4060 1698916750 Anakartim desteklemiyor ki max6000mhz
  14. U

Patriot viper ddr5 ram alınır mı?

Ddr5 sistem topladım tek eksiğim ram kaldı ama baya kararsız kaldım ve paramda sınırlı. Ddr5 16gb ram almak istiyorum ve ileride de bir tane daha alıp çift slot yapma düşüncem var. Bütçem Max 1800-1900₺ civarı sizce bu Rami almalı mıyım? Başka öneriniz varsa söyleyin lütfen.
  15. U

Ddr5 ram önerisi f/p

6000mhze kadar anakartim destekliyor ama 5600 veya 5200de olur
  16. U

Ddr5 ram önerisi f/p

MSI pro A620M-e anakartima uyumlu ddr5 ram arıyorum 2*8 olacak şekilde önerileriniz nelerdir?
  17. U

Ddr5 ram önerisi f/p

Msi pro A620m-e anakartima ram arıyorum sizce ne almalıyım ?
  18. U

10k bütçe ile laptop önerisi

Bütçem en fazla 10k Yazılım için ve oyun için bilgisayar düşünüyorum önerilerinizi beklerim
  19. U

dp dönüştürücüyü vgaya veya hdmiye dönüştürmek

çok teşekkür ederim :)
Top Bottom