Arama sonuçları: *

1. E

Ehliyet teorik derslerim bitti sınava ne zaman girerim

Ortlama 2-3 ay
  2. E

Anladım teşekkürler
  3. E

Ehliyet teorik derslerim dün itibariyle bitti tahmini kaç gün içinde sınava girerim
  4. E

Yardım Motor sigortam servis ücretini karşılar mı

Motorum kronik bir arıza sebebiyle kendini şarj edemiyor dinamo çalışmıyor o yüzden bayramdan sonra servise götürücem garantisi hala var ama para isterlerse sigortsm bu ücreti karşılar değil mi
  5. E

Yardım Bu arabanın tam modeli nedir

Okuma yazma biliyorsanız neyi sorduğumu anlardınız
  6. E

Yardım Bu arabanın tam modeli nedir

7. E

Yardım 2015 de internet kafede oynadığım oyun

Adam zaten o oyun dememiş ki doğru okusan anlardın
  8. E

Teşekkür ederim bu oyuna çok benziyor
  9. E

2015 de internet kafede bir tane kamyon tır oyunu gibi bir oyun vardı çamurlu bi arazide sürmeye çalışıyoduk çok zor bir oyundu az önce aklıma geldi ismini bilen varsa çok sevinirim
  10. E

12 saat 160 lira iyi mi

Bolu'da ya çok fazla yoğun olucağını düşünmüyorum 1652072038 Zorunluluk durumun yok ama aklıma sabit başka iş gelmedi zaten sahibide bizim aile dostumuz o yüzden tamam gireyim abi dedim sigorta mı da yatırıcaklwrökş
  11. E

12 saat 160 lira iyi mi

Mola saatlerini falan sormadım şehirin bi 20km uzağında yemek ve servis bize ait dedi 1652042708 Dayanırım herhalde ya cumartesi pazar gidicem bi bakalım uyarsa yazın full
  12. E

12 saat 160 lira iyi mi

Bolu'da bir dinlenme tesisi 12 saat falan ayakta kalıcağımı düşünmüyorum açıkçası ve aklıma başka iş imkanı gelmiyo 1652042624
  13. E

12 saat 160 lira iyi mi

Günlük 1652042425 Hiç bir fikrim yok babamun arkadaşı dinlenme tesisi var ben sana 160 veririm günlük+ sigortanı da yatırırum dedi
  14. E

12 saat 160 lira iyi mi

16 yaşındayım Allah'a şükür durumumuz iyi ama PC me ve motoruma parça almak için yazın çalışmaya karar verdim 12 saat garsonluk 160 TL+sigorta iyi mi sizce
  15. E

Öneri Mondial drift l cbs alınır mı 25-30k

temiz çevremde ikinci el bulursam ikinci el almak istiyorum ama bulamazsan 28k+plaka falan 30kya 0 almayı planlıyorum alınır mı sizce yada bu fiyat bandında ne alınır ?
  16. E

Yardım online gta oynama(crack)

arkadaşlarla gta 5 sıktı gta 4 oynayalım dedik orjinal i 110tl crack indirdik online oynama yolu var mıdır ?
  17. E

Max 5k sistem tavsiyesi

😅😅😆
  18. E

Sınıfta Kalır Mıyım?

kanka samimiyim direkt sanayiye okulları meşgul etmeyin
  19. E

Max 5k sistem tavsiyesi

bence biriktir motor al pc ye binilmiyo ama motora biniliyo(☞゚ヮ゚)☞
Top Bottom