Arama sonuçları: *

1. E

win 8.1'e geçmek istiyorum

240 gb da ssd'im var
  2. E

win 8.1'e geçmek istiyorum

Arkadaşlar oynadığım iki oyun var 1.csgo 2.valorant. Win 7 64 bit'den Win 8.1'E geçmek istiyorum. Sistem Özelliklerim; Anakart: Asus p5g41c-m lx Ekran kartı: Asus r7 240 2 gb ddr3 128 bit İşlemci : İntel Pentium dual core Quad 9300 2.50 ghz [4 çekirdek] Ram: 4 GB Csgo da şuan 100 150 fps...
  3. E

Windows 7 iso gerekli

benim de sistemim hemen hemen aynı win 8.1 kurdun mu dostum herhangi bir kasma vb. var mı ?. Ben de win 8.1 kurmayı düşünüyorum
  4. E

VALORANT'A TIKLIYORUM DIREK PC YENIDEN BAŞLATILIYOR

Uygulama yok hiç indirmedim
  5. E

VALORANT'A TIKLIYORUM DIREK PC YENIDEN BAŞLATILIYOR

Arkadaşlar valorant'a gelen güncellemeden sonra normal bir şekilde valorant'a tıklıyorum ve sistem direk yeniden başlatılıyor sistemim win7-64 bit çözümü nedir ?
  6. E

250-350 TL arasi red switch klavye

neden gayet güzel bir klavye markadan dolayı mı diyorsunuz ?
  7. E

250-350 TL arasi red switch klavye

https://www.hepsiburada.com/gamepower-warlock-compact-kirmizi-switch-mekanik-klavye-pm-HB00000RXFFV?wt_gl=cpc.6802.dsa.elk.it-cevre-birimleri&isFashion=true&gclid=Cj0KCQjw7pKFBhDUARIsAFUoMDZvKPaLrG-kpjLsy19vMk30wONIaz1Gqler5UY9yQ-0tKSfbaV4tpkaAsn9EALw_wcB f/p ürünü gayet güzel 10 numara klavye
  8. E

VGA dan DVI a geçmek.

geçtin mi bro noldu bende geçmeyi düşünüyorum aynı ekran kartı bende de var cevaplarsan sevinirim 1 yıl falan geçmiş ama :D görürsün belki
  9. E

DVI-D DUAL LINK MONITOR ÇIKIŞI - DVI-D SINGLE LINK EKRAN KARTI GİRİŞİ

Arkadaşlar selam. Benim monitörümün DVI-D DUAL LINK çıkışı var. Ekran kartım r7 240'da ise DVI-D SINGLE LINK var ben nasıl görüntü alacağım hangi kabloyu almalıyım bi yardımcı olursanız sevinirim şuan da vga kablo kullanıyorum dvi-d ye geçmek istiyorum [ekran kartımda dvi-d single link - hdmi ve...
  10. E

Rampage X titan ve Rampage Comfort arasında kaldım sizce hangisi ?

Sevgili dostlar şuan da 50 TL'lik kulaklığı 1,5 sene kullandım ve kullanmaya devam ediyorum.Artık çok sıkıldım bıktım.Yeni alacağım kulaklık çok önemli ve 200 300 TL bandında. 1 2 aydır kulaklık bakıyorum ve Rampage x titan ve rampage comfort arasında kaldım sizce hangisi daha iyi hangisini...
Top Bottom