Arama sonuçları: *

1. M

oyuna girdiğimde bilgisayar uyku moduna geçiyor

Az önce masaüstündeyken de yaptı ve şuan bilgisayar açıldığı gibi ekran gidiyor 1685351721 Bu sorun ili başladığında ses geliyordu ilk yazdığım gibi rdr 2 de başlamıştı o zaman arkadan ses geliyordu bütün oyunlarda başladığında ses gelmemeye başladı
  2. M

normal masaüstünde bir şey olmayıp oyunda çözünürlük olması normalmi hocam kusura bakmayın çok anlamıyorum bir de bilgisayarı aldığımda psudan ekran kartına bağlayan kablo benimki eskiydi tekli bulamamıştım bilgisayarı kuran arkadaşım kabloyu birşeyle bağlayarak halletmişti ondan kaynaklı...
  3. M

ısınma değerleri normal hocam birde bilgisayar kapanmıyor monitörde uyku moduna geçiliyor diyor fakat kasanın fanları dönüyor çalışıyor yani
  4. M

Bilgisayar kapanmıyor fakat monitör uyku moduna giriyor

hocam nasıl çözdünüz acaba aynı sorun bendede varda
  5. M

Pc oyun oynarken uyku moduna geçiyor

hocam acaba nasıl çözdünüz hatırlıyormusunuz ?
  6. M

merhaba sorunum rdr2 de başlamıştı girdiğimde siyah ekran geliyor ve uyku moduna geçiliyor yazıyordu fakat klavye mouse ve kasanın ışıkları yanıyordu ve şuan bütün oyunlarda aynısını yapıyor cs ye girdiğimde 5 dakika sonra yaparken rdr2 ye girdiğimde 2 saniye sonra yapıyor fakat internette...
  7. M

5000-7500 arası sistem toplama

selam yeni bir bilgisayar almak istiyordum kafamda bir sistem vardı fakat forumlarda ekran kartımdan dolayı baya bir sıkıntı çıkarır denildi ekran kartım gtx 1050 biraz eski katılıyorum belki bunu satıp daha iyisini alabilirim fakat bu bilgisayarı gtx 1050 ye uygun toplamak istiyorum bütçem en...
  8. M

snopy rampage sgr218 çalışmıyor

benim suana kadar 5 tane kolum olmuştur hepsi işte snopynin klasik ucuz kolları ve hepsi dayanmadı ben sadece pes fifa oynuyorum dedim hani boşa boşa kollara para veriyorum bari iyi bişey alayım aldıgım kolda 200 TL bu arada ucuz değil zaten 200 benim fiyatıma aşıyordu zorla filan aldım oda...
  9. M

snopy rampage sgr218 çalışmıyor

daha bugün aldıgım gamepad ilk defa taktım ama çalışmıyor videolarda işte direk tak çalıştır diyolar ama bende olmadı ve videolarda işte söyle kuruluyor gibisinden videolar yok yardımcı olucak varmı ?
  10. M

Bir Derste Kalmak Hakkında Sorum Var

tamam teşekkürler
  11. M

dogruysa peki hocam bana şey demişti belge vermiyolar ama e okulda teşekkür aldıgın gözüküyor demişti acıkcası cok inanmadım ama budamı dogru 1642357937 dogruysa peki hocam bana şey demişti belge vermiyolar ama e okulda teşekkür aldıgın gözüküyor demişti acıkcası cok inanmadım ama budamı dogru
  12. M

onu demek istemedim mesela ortalaman 75 tesekkür belgesi alıyorsun ama bildigim kadarıyla özürsüz devamsızlıgın 5 i gectiyse belge alamıyorsun diyolar hocalarımız dogru demi
  13. M

lisede sınıfta kalma

valla bizim hocalar 5 üstü olunca belge alamıyorsun diyolar internettede öyle dediler müdür sildirme olayıda belli bi tarih üzerinde oluyor ama müdürün zevkine baglı örnek bizim okulda devamsızlık sildirme süresi 5 gün filan yoksa sildiremiyorsun
  14. M

dostum bişey sorucam biliyorsun özürlü devamsızlıgın 5 üstü olunca belge alamıyorsun ama hocamız bize karnede belge vermiyolar internetten bakınca belgeni görüyorsun demişti bu doğrumu ona göre bi dersin ortalaması 50 nin altındaysa yine belge alamıyorsun o zamanda internette görünüyormu
  15. M

lisede sınıfta kalma

ailem sıkıntı biraz belgeye filan bende takılmam yoksa ama dedigim gibi internete düşüyormu belge
  16. M

lisede sınıfta kalma

Selamlar açıkçası lisede sınıfta kalma olaylarını cok bilgim yok tek bildigim 3 dersten kalırsan sınıfta kalıyorsun bir kaçta tane sorularım olacak ilk dönem 2 dersten kaldım diyelim 2. dönemde 2 dersten kaldım toplam 4 oluyor yani sınıftamı kalıyorum ama ana ortalama 50'nin üstünde ve hocamız...
  17. M

steam disk hatası ve dosya eksik hatası

selamlar steam indiriminde forza aldım fakat oyunu d klasörüne kurduğumda oyun %100 oldugunda disk yazma hatası verdi yapmaya çalıştıgımda oyunu dogrulayıp bu seferde eksik dosya hatası verdi oyunu doğruladıgım halde bi eskik dosya bulmuyor dedigim gibi oyunu d ye kurdum silip c ye yüklemeyi...
  18. M

valorant baglantı hatası

destek derken cok bilmiyorum yeni katıldım sayılır
  19. M

bilgisayar durduk yere donuyor

merhabalar 3-4 gün önce bilgisayar aniden dondu ve kapatıp acmadan düzelmedi cok kafaya takmadım bi ara düzeldi gibi oldu ama şimdi oyunlarda ve masa üstünde aniden donuyor ve kapatıp acmadan düzelmiyor 2 hafta önce format atmıstım sorun nedir acaba
Top Bottom