Arama sonuçları: *

1. B

Mimarlık Öğrencisi için laptop önerisi

Merhaba, Arkadaşım mimarlık bölümü okuyor elindeki laptop yeterli olur diye düşündü fakat yetersiz gelmeye başlamış o yüzden laptop alacak, 25-30k arası alınabilecek f/p laptop öneriniz nedir? Autocad lumion photoshop argcis sketchup 3dsmax revit bu programları kullanıyor eski bilgisayarında...
  2. B

AMD Ryzen 7 5800x3d Anakart uyumu

Cevabın için çok teşekkür ederim hocam, iyi akşamlar dilerim
  3. B

Cooler Master masterliquid 240v2 ile kullanacağım bi sorun olmaz sanırım
  4. B

Asus Dual RTX 2060 1699196313 burdan bende baktım ama aklıma takılan konu işlemcinin güç tüketimi oldu, anakartım besleyebilir mi? 1699196368 Cevabın için teşekkür ederim
  5. B

Merhaba, Asus TUF B450m Plus II anakartını Ryzen 5 3600xten, Ryzen 7 5800x3D geçmek istiyorum. Herhangi bir sorun çıkartır mı anakartın işlemciyi besleyememesi gibi vs. Güç kaynağım 650w 80+ Bronze bir güç kaynağı.
  6. B

Uyku moduna geçmiyor

Merhaba, bilgisayarım otomatik olarak uyku moduna girmiyor. Belirlenen sürelerde ekran kapatma 10 dakikaya ayarlı fakat 10 dakika geçtikten sonra ekran kapanıyor ve hemen ardından geri açılıyor bunun sebebi ne olabilir? Yardımcı olursanız çok mutlu olurum. 1689455789 Windows 11 Kullanıyorum bu arada
  7. B

100 megabitlik paketten ort. 70 megabit alabiliyorum

Taahhüt olduğu için mecburen 100lük pakette kalacağım sadece stabil bir internet kullanmak istiyorum. O zaman 75e düşürmeliyim yani doğru mudur?
  8. B

Sizce hızımı 70e mi düşürmeliyim 90a mı çıkarmalıyım?
  9. B

Gelen teknisyen ekip bize alt yapınız 75 destekliyor demişti modem arayüzünde 90 megabitin geliyor olarak gözüküyor kimin verdiği bilgiye güvenmeliyim
  10. B

92mbps almak için ne yapabilirim peki
  11. B

1675190025 Tahattütün bitmesine daha 1 yıldan fazla var
  12. B

Merhaba, Türk Telekom 100 megabitlik internet paketini kullanıyorum. Modem arayüzüne gelen hız 74 megabit olarak gözüküyor ama yaptığımız hız testi sonucunda 60 megabit ile 70 megabit arasında dolaşıyor. Geçen hafta cuma günü Türk telekom çalışanı gelip iç tesisatınızı kontrol ettirin muhtemelen...
  13. B

Windows 11 Güncelleştirme Sekmesinde Gİtmeyen Güncelleme

Merhaba, Güncelleştirmeler kısmına girdiğim zaman böyle bir güncelleme gelmiş ve yeniden dene dememe rağmen gitmiyor ne yapmalıyım?
  14. B

Kasanın fanları sürekli durması zarar verir mi?

Merhaba, kasanın fanlarını ve sıvı soğutmanın pompa devirini ısındığı zaman artacak şekilde ayarladım bu durum herhangi bir şeye zarar verir mi?
  15. B

Led ışık bağladıktan sonra oluşan ilginç sorun

Merhaba, odama led ışık bağladıktan sonra led ışığım açıkken monitör açılıp görüntü yok diyip tekrardan kendini kapatıyor, ledleri kapatınca da böyle bir sorun ortada kalmıyor bu durum herhangi bir şeye zarar verir mi?
  16. B

Uçku kalem önerisi verebilir misiniz

eğer yamulmadan kasıt bir tarafı iyice açılmışsa evet yeni kalem alınabilir ama hafif yamulmaysa pense yardımıyla düzeltilebilir bi deneyin bence 3-4 defa ucu yamuldu bu şekilde düzelttim her defasında
  17. B

345 Paragraf mı Hız ve Renk mi

Merhaba, paragraf kitabı almak istiyorum 20-25 bandındayım yaklaşık olarak ve şu ana kadar bilgi sarmal paragrafını bitirdim sayılır bundan sonra 345 0 Risk mi almalıyım Hız ve Renk mi almalıyım? 345 Paragraf...
  18. B

Full TYT matematik kitabı nasıldır?

Aynı yayının TYT denemesini yapmıştım, soruları orta derecedeydi. Soru bankasında nasıldır bilmiyorum bi dene soruları çözmenin sana katkısı olmuyorsa hiç onda vakit kaybetmeye gerek yok
  19. B

The Walking Dead 🥺 Final Bölümü Yayınlandı 🥺:

1669059133 spoiler olabilir diye böyle yaptım aman dikkat** 1669059172 9. Sezonun 5. bölümü olması lazım götürdükleri bölüm 1669059203 9. Sezonun 5. bölümü olması lazım götürdükleri bölüm
  20. B

Süperbox ta Kimin kaç gb kullandığını görmek

öyle bir uygulama var mı bilmiyorum
Top Bottom