Arama sonuçları: *

• Users: HasanBG
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. HasanBG

Steam hidex ne demek

arkadaşlar birine steam hidex imi verdim ama ne demek bilmiyorum lütfen yardım edin
  2. HasanBG

Yardım Epic games %33 indirimi yapmıyor sanırım

Sağ tarafta da görüldüğü üzere sanırım indirimi yapmıyor da ne yapmam lazım ?
  3. HasanBG

Xbox Series Wireless 9.Nesil Siyah GamePad

bu joystick en son çıkan xboxın mı ?
  4. HasanBG

Yardım 30-40 bin TL arası yazilim ve oyun icin laptop

Arkadaslar benim tanıdığım biri yazilimcilikla ilgili bolum kazandi da ona hem oyun icin hem de yazilim icin guclu bir laptop lazim ondan dolayı 30-40 bin TL arasi olacak sekil de ancak 30 bine daha yakin olursa iyi olur. bildiginiz güzel bir laptop varsa atarsaniz sevinirim.
  5. HasanBG

Yardım Fifa 23 kariyer,sofifa anlaşmazlığı

Arkadaslar sofifa da gözüken adam oyun da yok,oyun da olan adam sofifa da yok onu nasıl ayarlariz? (Fifa 22 de böyle bir sorun yoktu)
  6. HasanBG

Instagram da arkadaşima mesaj atamıyorum

Arkadaşlar çinli bir arkadaşım var ve birbirimizi insta da takip ettik ancak nedense onda da bende de mesaj atma şeyi çıkmadığı icin snapchat indirip onla ordan konusmak zorunda kaldım da bu sorunu nasıl çözerim
  7. HasanBG

kusursuz bir varlık ne yapar

kusursuz bir varlık (hiçbir şeye ihtiyacı olmayan) ne yapar,hareket eder mi,bir şeylerle uğraşır mı? görüşlerinizi bekliyorum.
  8. HasanBG

Bir siteye girdiğimde istediğim bilgiyi nasıl hemen bulurum

Arkadaşlar eskiden yapıyordum ama şuan nasıl yapacağımı hatırlayamadığım için soruyorum. İstediğim şey mesela üniversite taban puanlarına bakıcaksın ama şehir şehir bakmak istiyorsun mesela sadece antalya da olan ünilere bakıcaksın ama tek tek aramak yerine sanki sağ üstten bir yere tıklayıp...
  9. HasanBG

Yardım steamden arkadaşlarla oynanılan oyun önerir misiniz ?

maks 80-90 TL olacak şekil de 3 arkadaş için önerilebileceğiniz oyun var mı ? (tür farketmez her türden oynarız) Aşağıda yazılı olan oyunlar arkadaşımla oynadıgımız oyunlar o yüzden onları yazmassanız seviniriz. raft the forest trine serisi human fall flat gang beast pro soccer online fall guys...
  10. HasanBG

Yardım internet yok,güvenli sorunu nedir ?

Windows 10 kullanıyorum,interneti router üzerinden alıyorum ve ara sıra internet yok,güvenli sorununu yaşıyorum da bunu nasıl çözerim ?
  11. HasanBG

Virüssüz ses değiştirme programı önerir misiniz

isteğim başlıkta
  12. HasanBG

Yardım Bannerlord karım çocuk yapmıyor

Bannerlord da önceki karımla 1 tane çocuk yapabildik ama daha yapamıyoruz neyse karım da sıkıntı var dedim sonra karım ölünce başkası ile evlendim ama onla da yapamıyoruz sebebi nedir ? Benim kardeşimin 4,5 tane çocugu varken benim 1 tane olması hoşuma gitmiyor.
  13. HasanBG

Yardım Bannerlordla ilgili

Bannerlord da ben hariç hiçbir lord herhangi bir şekil de ordu kurup savaş yapmıyor ve ben bu durumdan baya rahatsızım da herhangi bir şekilde düzeltme taktiği fln var mı ?
  14. HasanBG

Yardım Bannerlord gelisme anlaminda yardım

Arkadaşlar suan 3 tane yoldasim + erkek kardesim var,80 tane askerim ve 45k param var ama ne yapacagimi bilmiyorum.(parayi arenalarda vs atarak fln kastım) Bazilari kervan fln olusturun demis internette ama sizce ne yapayim ? Bir de Unqidi cok az askerle gezerken gördüm ve onu yendim ama...
  15. HasanBG

Yardım Bannerlord sürüyü yola çıkarma

adamın sürüsünü bir türlü götüremiyorum adam hadi götürebilirsin diyor bende yakında çıkacağım diyorum ama götüremiyorum ne yapmam lazım ? Bir de başka taktikleriniz varsa taktik verir misiniz ? oyun hakkında pek bilgim yokta
  16. HasanBG

Xbox gamepass aldım ama gözükmüyor

gamepass aldım ama gözükmüyor ne yapmam lazım
  17. HasanBG

Maks 400-500 TL olacak sekilde krampon onerisi

43 numara spor ayakkabi giyen birisi icin bu fiyatlarda iyi olan krampon onerebilir misiniz? (Daha bilindik resmi siteler olursa iyi olur flo fln)
  18. HasanBG

Yardım Rx6700 ve ryzen 5 5600x

Arkadaslar ryzen 5 5600x rx6700 e tam destek verebilir mi yoksa darbogaz mi yapar ?
  19. HasanBG

Japonya depreminde deprem mi öldürdü tsunami mi

japonya depreminde cok fazla hatta yanlis bilmiyorsam antep depreminden 10 kat fazla bina yıkılmış peki bu binalarin yikilma sebebi deniz de olan,6 dakika süren ve 9.1 büyüklüğünde olan deprem mi yoksa çıkan tsunami mi ?
  20. HasanBG

Çizdigim portre güzel olmuş mu ?

Arkadaslar resim hocasi portre cizmemizi istedi ,bende ondan dolayi jenna ortegayi çizmeyi düşündüm ve sonuç bu.Sizce nasıl olmuş ?
Top Bottom