Arama sonuçları: *

• Users: jamiryun
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. J

1 tb m2 ssd önerisi lazım

yeni leptop aldım ama depolaması bana yetersiz geliyor ve 1tb m2 ssd gerekiyor fiyat/performans ssd önerisi olan varsa yardımcı olabilirmi
  2. J

win11 pro lisans key

yeni freedoss bilgisayar aldım ve win11 pro kurulumu yaptım ve windows u etkinleştirmek istiyorum bana önerebileceğiniz lisans key varmıdır internette fiyatlar cok deyişik ve araştıracak vaktım yok
  3. J

hangi leptopbu almalıyım

Hp Victus Gaming Laptop 16-S0018NT Amd Ryzen 5 7640HS 16 GB 1 Tb SSD Rtx 4060 36,500 TL bellek hızı 5600 MHz ekran kartı watt 120 Asus Tuf Gaming A15 FA507NV-LP039 Amd Ryzen 7 7735HS 16 GB 512 GB SSD RTX 4060 39,500 TL bellek hızı 4800MHz ekran kartı watt 140 hangi bilgisayarı...
  4. J

35k ile 45k arası fiyat performans oyuncu leptobu

arkadaşlar max 45k bütcem var ve yeni oyuncu laptopuna ihtiyacım var (masa üstü sistem topla demeyin üniversite okuyorum ve yanımda taşımam lazım) elimde monster vardı ve beyenmiyorum monster dışında markalara varım fiyat performas önerisinde bulunabilirsiniz şimdiden teşekkürler 1708889253 ve...
  5. J

hangi ssd yi almalıyım

bilgisayımda harddisk takılıydı ve bozuldu. Bende bilgisayara yeni ssd almak istiyorum hangi model fiyat performans ürünü olabilir NOT:Bilgisayarda 1 tane ssd takılı olup 2.ssd alıcam ve gerekli depolama 500 gb
  6. J

haylou kulaklık sıkıntısı

Merhaba, Haylou T15 Bluetooth kulaklık sahibiyim. Bir süre önce nasıl oldu anlamadım tek kulaklık çalışmaya başladı sankı donmuş gibi şarjdan alıyom işik yanmıyor biraz basılı tutuyom kırmızı işik yanmaya başlıyor ve resetlenmiyor ara sırada kutunu içindeyken telefona kendisi baplanıyor
  7. J

Laptobuma hangi rami almalıyım

monster abra a5 v16.7
  8. J

hangi rami almalıyım bilgim yok

bilgisayarım monster abra a5 v16.7 model bilgisayarım var 8gb rem var ama yetersiz geliyor hangi rem almam konusunda bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim
  9. J

uygun ve güzel mouse

cok pahalı olmayan güzel ve uygun (fiyat performans) oyunvcu faresi öneribilen varmıdır kablolu kablosus farketmez
  10. J

kablolu kulak içi kulaklık

kablolu kulak içi max 200 TL fiyatında kaliteli hem eğlence için hemde ara sıra oyun oynamak için kulaklık tavsiyeliri istiyorum
  11. J

yeni leptobuma eski leptobundan ssd ve hard disk takcam ne yapmalıuım

yeni aldığım leptobumda 500gb ssd var zaten ama eski leptobum monutörü bozulduğundan dolayı ssd ve hard diskide yeni bilgisayara takmak istiyorum.Eski leptobumda ssd de windows yüklüydü hard diskte ise bilgilerim vardı ben ssd deki her şeyin silinmesini hard diskteki bilgiler ve dosyaların...
  12. J

xiaomi earbuds kulaklıktan ses gelmiyor

xiaomi earbuds 8 9 aydır kullanıyom birden bire ilk sol kulaklık dünde sağ kulaklık ses gitti ama kulaklık telefona bağlı gözüküyor ve dokunmatiğine basınca müzük acılıp kapanıyor ama ses gelmiyor neden olabilir
  13. J

Resident Evil 2 Remake Açılmıyor

oyun korsan oyuna para vermedin ilk defe deniyom oyun karakolo gidiyom ve oyun atıyo oyunu merak ettim güzelse alacaktım oyunun hatasını bilen varmı
Top Bottom