Arama sonuçları: *

• Users: KODHaRLeY
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. KODHaRLeY

Çözüldü✓ 2 farklı ram için destek

benim kullanmakta olduğum bildisayarda 1 numaralı fotoğraftaki ram takılı ben 2. bir ram almak istiyorum 2 nolu fotoğraftaki ram belleği alsam her hangi bir uyumsuzluk sorunu alırmıyım bunu sormak için bu foruma başvurdum bana yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.
  2. KODHaRLeY

Yardım corsair katar pro wireless mouse bağlantı sorunu

arkadaşlar kullanmakta olduğum corsair katar pro wireless mouse fark etmeden usb wireless ten bağlantısını kopardım tekrar bağlayamıyorum bunu daha önce yaşayıp düzelten yada nasıl düzeltildiğini bilen birisi varsa bana yardımcı olabilirmi bu mouse nin driverı bi yöntem söylüyor ama onu yapınca...
  3. KODHaRLeY

Öneri benim belleğime uyumlu bellek

crucial 2400mhz cl17 ddr4 ram kullanıyorum. Bunun yanına max 500TL 8gb ram öneriniz varsa ve benimle paylaşırsanız memnun olurum şimdiden teşekkür ederim.
  4. KODHaRLeY

Yardım Pc Yeni bellek takma

Benim bilgisayarimda crucial ddr4 8gb 2400mhz cl17 bellek bulunmakta ben bu bellegin yanina 2. bir bellek daha almak istiyorum ama bu belleklerin uyuşmazlık olmadan duzgun bir sekilde calismasi icin ne tur bir ram almaliyim baska marka alsam sorun yaşarmiyim ram onerilerinizi bekliyorum.
Top Bottom