Arama sonuçları: *

• Users: DarKKZ
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. DarKKZ

F/P Mikrofon önerisi

Yayın için değilde vokal kayıt için F/P ürünü arıyorum. max 400 taş çatlasın 450 TL bütçem var.
  2. DarKKZ

AM3+ ve M2 SSD Desteği olan anakart varmıdır?

Başlıktada belirttiğim gibi AM3+ ve M2 SSD Desteği olan anakart varmıdır?
  3. DarKKZ

Psu Patladı Anakartım zarar görmüşmüdür?

Arkadaşlar bilgisayar 2 gün öncesinde iki defa psu'dan çat çat diye sesler geldi.İkinci kez açmayı deneyince açtım ama dün bir daha açayım dedim.Bu sefer iki kez oldu düzelir sandım sürekli olmaya başladı en sonunda kıvılcım görünce fişten çıkardım.Anakartım ve diğer parçalarım (ram ve işlemci)...
  4. DarKKZ

Bilgisayarda hiçbirşey kurulmuyor.

Ne kurmak istesem hep böyle bir hata ile karşılaşıyorum.Format atmayıda denedim fakat farklı bir hata ile karşılaştım.Sorunu internette arasamda bulamadım.Bu sorundan nasıl kurturulurum?
  5. DarKKZ

Telefonuma istemediğim halde doğrulama kodları geliyor.

Telefonuma 0850 540 4686,WhatsApp Businnes ve ICQ diye bir yerden doğrulama kodları geldi.Herhangi bir sakıncası varmıdır? Önüne nasıl geçebilirim?
  6. DarKKZ

Bilgisayar bir anda donuyor,düzelmiyor ve renkli çizgiler çıkıyor.

Arkadaşlar merhabalar.FX-6300 kullanıyorum.Ekran kartım arızalı olduğundan dolayı işlemcinin gpusunu (APU) kullanıyorum.Video izlerken bir anda her şey donuyor ve başlıktada belirttiğim gibi renkler oluşup garip garip cızırtılı sesler geliyor (video sesi değil sadece cızırtı).Sizce nereden...
  7. DarKKZ

Anakartım Kaç GB Ram Destekliyor?

Arkadaşlar merhabalar ben yakın zamanda bir anakart aldım.Anakartın özelliklerine bakayım dedim ama kaç gb ram desteklediği yazmamakta.(AIDA64'ten baktım) Anakart Adı: Asus M5A78L-M LX3 İşlemcim : AMD FX-6300 Şuanda kullandığım Ram: 8 GB Kaç GB Ram desteklemekte?
  8. DarKKZ

Ekran Kartı,Ram ve İşlemcimin PSU ile uyumu

İşlemci :Amd Fx 6300 Ram: Kingston 8 gb ddr3 1600 mhz cl11 ram Anakart: Asus m5a78l-m lx3 Anakart Ekran Kartı:Sapphire HD 5670 PSU'ya para vermek istemediğim için kendi Psumu kullanacağım.Bu sistem için 350 W Yeterlimidir? (Arkadaşlar lütfen sistemi eleştirmek yerine sorumu cevaplarsanız...
  9. DarKKZ

Toplama Bilgisayarın Parçalarının Uyumluluğu

Arkadaşlar biraz araştırdım videolar izledim.Almak istediğim bilgisayarı topladım ama aklımda birbirleriyle olan uyumluluğu geldi.Parçalar birbiriyle uyumlu mu?.Darboğaz yapar mı? Ayrıca tavsiye edebileceğiniz parçalar varsa yazarsanız sevinirim. +İşlemci:Amd Ryzen 3 1300x +Anakart:Msi B350m...
  10. DarKKZ

1500 TL Bütçeye sahibim

Elimde bu kadar bütçe var ve bu konulara yeni girdim.1500 TL'ye GTA 5'i rahatlıkla oynatabilecek bilgisayar toplamak mümkün müdür?
Top Bottom