Arama sonuçları: *

1. K

RTX 3050 6GB Laptop The Last Of Us Remake de 60 FPS verir mi???

The Last Of Us Remake epic te güzel indirime girmiş kaçırmak istemiyorum açıkçası. Ama aldıktan sonra da bilgisayarım istediğim performansı verir mi tedirginim. ÖZELLİKLERİ RTX 3050 6GB INTEL I5 13500H 16 GB RAM (8+8) 512 M2 SSD 1080P de mediumda 60 fps verir mi????
  2. K

AC Origins mi Odyssey mi Valhalla mı ?????

Epic Games te AC serisi yüzde 70-80 civarında indirime girmiş. Ben de origins odyssey ve valhala arasında kaldım. Hangi oyun daha mantıklı, hangisi aksiyon ve gizlilik açısından insanı daha çok tatmin eder?? Beni aydınlatırsanız çok sevinirimm
  3. K

Epic Games ten indirdiğim oyunu silersem save dosyam gider mi?

Oyun güzel mi diye epic games ten Control indirmiştim ssd'de yer kalmadığı için silmek zorundayım. Bilen biri varsa söylesin lütfen epic gamesten oyun silerken save dosyaları siliniyor mu? Not: BULUT KAYDETMEYİ ETKİNLEŞTİR AÇIK
  4. K

USB Flash belleğim görünmüyor

Şimdi usb belleği taktığımda böyle görünüyor tıklayınca da bu uyarı çıkıyor. Usb belleğin depolaması, içindekiler, hiçbir şey görüünmüyor ne yapmalıyım İşletim sistemi win 7 Disk yönetiminde de böyle
  5. K

Xiaomi Redmi 9' mu General Mobile GM 20 PRO'MU

o telefon 2600-3100 tl arası alamam ki onu :(
  6. K

Xiaomi Redmi 9' mu General Mobile GM 20 PRO'MU

Selam dostlar benim 2000-2400 tl arası bütçem var bu ikisi arasında kaldım. Yardımcı olursanız sevinirim. Ayrıca bu fiyat aralığında başka önerileriniz varsa onlarıda söyleyin.
  7. K

Eski windowsumu yükselttiğim için yeni windowsta eskü sürücüyü bulamıyorum

Selam dostlar ben eski laptopumda Windows 7 ultimate kullanıyodum sırf güncellik olsun diye bunu Windows 10 a yükselttim. bu arada lapropun özellikleri: İşlemci=İntel Pentium Dual Core T4500 Mobile (dahili grafik birimli) Ram=Samsung 1066mhz ddr3 2 gb ram HDD:Hitachi 320 gb hhd Windows 10'u...
Top Bottom