Arama sonuçları: *

1. O

Hepsiburada monitör iade süreci Hk.

Ürüne hiçbir zarar gelmedi sadece kablo ambalajını açmış olmam iade sürecini olumsuz etkiler mi onu merak ediyorum.
  2. O

Hepsiburada monitör iade süreci Hk.

Arkadaşlar merhaba Hepsiburada üzerinden monitör aldım ancak beklediğim gibi çıkamadı pek beğenmedim açıkçası bu monitörü iade edebilir miyim her şeyini orijinal bir şekilde kutuladım sadece HDMI ambalajını açacak yer olmadığı için mecburen yırttım bunun dışında teslim aldığım gibi gönderdim...
  3. O

Bu fiyata bu fan takımı alınır mı?

Aynı fiyat bandında önerebileceğin alternatif var mı?
  4. O

Bu fiyata bu fan takımı alınır mı?

https://ty.gl/sp9dpxar80 Frisby markasının bu modeli nasıldır kullanan var mı acaba soğutma, hava akışı, sessizlik açısından fiyatına göre iyi midir?
  5. O

13K f/p sistem hakkında

6600 xt-4900 cv650-700
  6. O

13K f/p sistem hakkında

Herkese iyi akşamlar 13K bütçeli F/P sistem topladım içerisinde sıfır ve ikinci olacak şekilde parçalar var. F/P açısından nasıl olmuş acaba? Sistem şu şekilde; İ5 11400F-(SIFIR) SAPPHİRE NİTRO+ RADEON RX 6600 XT-(İKİNCİ EL FATURALI GARANTİLİ) MSI B560M-A PRO-(SIFIR) KINGSTON FURY BEAST 2*8 16GB...
  7. O

Toplama Sistem Hakkında

Çok araştırdım ama maalesef bulamadım hazır sistemlerde tüm parçalar istediği gibi olmuyor kişinin varsa bildiğiniz hazır sistem link atabilir misiniz 1665869279 B550 anakartlar çok tuzlu hocam sadece b550 fiyatına anakart ve ssd alabiliyorum. Zaten standart ev kullanımı için alınacak h serisi...
  8. O

Toplama Sistem Hakkında

aslında benim gönlüm intel işlemciden yana fanboyluk gibi algılanmasın bu aldığımız ilk bilgisyardan beri intel işlemci kullanıyorum. Daha uzun ömürlü ve kaliteli olduğu kanaatindeyim. En azından benim için.
  9. O

Toplama Sistem Hakkında

hayır öyle oyuncu bir tarafım yok aslında oynadığım zamanda en fazla 30 dk oynuyorum.
  10. O

Toplama Sistem Hakkında

Oda olabilir ama işlemciyi değiştirirsem anakartıda değiştirmek zorunda kalacağım wifi ve bluetooth destekli anakart istiyorum amd tarafında öyle bir anakart yok bildiğim kadarıyla.
  11. O

Toplama Sistem Hakkında

Sıfırı 3K benim alacağım 2.5K ikinci el ama 2 haftalık neredeyse hiç kullanılmamış.
  12. O

Toplama Sistem Hakkında

işlemci ve ekran kartı ikinci el ikiside faturalı ve garantili
  13. O

Toplama Sistem Hakkında

Arkadaşlar selam dün konu açmıştım sistem hakkında fikir almak için bugün sistemi güncelledim daha oturaklı ve mantıklı bir şekilde toplamaya çalıştım parçaların toplamı 12K tutuyor. Şu şekilde: İ5 11400F ASUS PRİME H510M-A WİFİ ASUS DUAL RX 6600 KİNGSTON FURY 2*8 3200 MHz KİNGSTON 500 GB NV1...
  14. O

Toplama sistem uyumu Hk.

Biraz daha kovalayacağım temiz 2. el makul fiyata denk getirebilirsem 12400f almak istiyorum bende.
  15. O

Toplama sistem uyumu Hk.

bende 12400f istiyordum ama ekstra 2K fiyat ekleniyor üstüne o yüzden vazgeçtim.
  16. O

Toplama sistem uyumu Hk.

Hepsi sıfır değil parçaların bir kısmını 2. el olarak alacağım toplam 12K gibi fiyat çıkıyor. Sistemi update etme gibi niyetim yok o yüzden biraz ileriye dönük topladım.
  17. O

Toplama sistem uyumu Hk.

Şöyle bir sistem topladım uyum ve stabilitesi hakkında fikir almak istiyorum İ3 12100F Sapphire Nitro+ Radeon RX 6600 XT Gigabyte B660M DS3H AX Kingston Fury Beast 2*8 16 GB 3200 MHz Kingston NV2 NVMe PCIe 4.0 M.2 SSD Corsair CV550 PSU Corsair 275R Airflow Kasa Ek olarak bir sorum olacak ssd nin...
  18. O

12K-13K Sistem Toplama

Hayırlı geceler arkadaşlar 12K-13K bütçeli sistem topladım fikirlerinizi sormak istiyorum f/p anlamında. İ3 12100F: 2000 TL Asus Dual RX 6600: 5000 TL Msi Pro H610M-B: 1850 TL Kingston Fury Beast 8X2 3200 MHz: 1250 TL Corsair Force Series MP600 500GB: 1000 TL Corsair CV550 550W: 500 TL Asus Tuf...
  19. O

Wifi-Bluetooth destekli anakart tavsiyesi

İ5 12. nesil işlemci ve rx 6600 xt ekran kartı için wifi-bluetooth destekli anakart olarak ne tavsiye edersiniz? bütçe 2500-3000 arası
Top Bottom