Arama sonuçları: *

1. L

RTX 2060'ı nasıl 1060 seviyesine düşürürüm?

ready or not'da falan max yapıyorum yine darboğaz yiyorum
  2. L

RTX 2060'ı nasıl 1060 seviyesine düşürürüm?

RTX 2060 aldım fakat işlemcim i7 3770 olduğu için sağlam FPS droplar yiyorum. Bu işlemci için en iade 1060'mış. Afterburner ile nasıl 1060 seviyelerine düşürürüm FPS droplar yememek için, darboğazdan kurtulmak için? Lütfen işlemci tavsiyesi falan vermeyin, param olmadığı için 1060 seviyelerine...
  3. L

GTX 580 Düşük FPS Sorunu

Evet DDU ile silip yükledim. 1636386246 Güncel, işlemcim X3 720 eski biraz ama FPS düşüşüne bir neden olacağını sanmıyorum dediğim gibi GT630'da 100FPS üstü alıyordum.
  4. L

GTX 580 Düşük FPS Sorunu

Ya beyler GTX 580 aldım, GT630'da bile CS:GO'da 100 FPS alıyordum GTX 580 ile 30 fps altı alıyorum. Adam CS:GO'da 300 FPS alıyor bende bi tane 0 eksik 30 alıyordum daha da altına düşüp duruyor. Acaba Windows 11 olduğundan mı düşük alıyorum anlamadım. Yardım edin lütfen.
  5. L

Kullanıcıya reklam izleterek para kazandırma programı

Çok teşekkür ederim!!!
  6. L

Doğru dürüst kodlama bilsem paylaşmayacam da... :(
  7. L

Hepinize selamlar. Flutter ile bir uygulama yapmak istiyorum fakat bir sorun var. Kodlama çok fazla bilmiyorum, yeni öğrenmekteyim. Aklımda sadece bir fikir var şu anlık, uygulamada insanların karşısına reklam çıkarmak ve insanların o reklamı görerek para kazanmasını istiyorum. (Brave browser...
Top Bottom