Arama sonuçları: *

• Users: CurosK
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. CurosK

Yardım HARDDİSK AYRILMAMIŞ ALANI KULLANAMIYORUM!

Harddiski arkadaşımdan aldım ve 15 GB 'Recovery İmage' kısmı olduğunu gördüm. O kısmı biçimlendirdim fakat HDD'yi genişlet dediğimde o alanı ekleyemiyorum. Bunun bir çözümü var mıdır?
  2. CurosK

Yardım 3500x SÜREKLİ %100 ÇALIŞIYOR!

Merhabalar. Görev yöneticisini açtığımda sürekli CPU kullanımım %100'de. Bunun sebebi ve çözümü nedir bilen varsa yardımcı olabilir mi? Sistemim: MSI B450 Tomahawk MAX AMD Ryzen 5 3500x Snowman T6 Ultra Asus GeForce GT730 (piyasa sağ olsun) James Donkey 120 GB SSD Corsair Vengeance Lpx 8gb...
  3. CurosK

ÖLÜ PİKSEL ÇÖZÜMÜ VAR MIDIR?

Az önce arkadaşımdan monitör aldım. Arkadaşım monitörü 9 aydır kullanıyormuş. Eve getirip baktığımda ekranda kırmızı bir nokta gördüm arkadaşım kendisinde olmadığını söyledi. Bunun bir çözümü var mıdır?
  4. CurosK

GT 730 ''Windows'un bu sürümüyle uyumlu değildir'' hatası alıyorum

GT 730 ekran kartına sahibim. GeForce Experience üzerinden bana 466.77 güncellemesi geliyor, fakat kurarken ''Windows'un bu sürümüyle uyumlu değildir'' hatası alıyorum. Bunun bir çözümü var mıdır?
  5. CurosK

3500x Overclock nasıl yapmalıyım?

Anakart; MSI B450 Tomahawk MAX İşlemci; 3500x Soğutma; T6 Ultra O.C için tavsiye istiyorum, ne önerirsiniz...
  6. CurosK

Tray 3500x aldım fakat sorunu var mıdır?

Kutusuz bi şekilde Ryzen 5 3500x aldım fakat işlemcinin kenarlarında yapışkan taşması ve sol üst kenarında ufak bir kırık gördüm. İşlemciyi şu an deneyemiyorum bilgisayarımı yeni topluyorum eksik parçam var. Sizce bi sıkıntısı var mıdır? Kenarlarındaki yapışkan taşması beni ürkütüyor. Daha önce...
Top Bottom