Arama sonuçları: *

• Users: pexxrd
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. pexxrd

Steelseries arctis 5 vs nova 3 ?

2.el ortalama 2sinin fiyatıda 1800 2000 arası steelseries set dizdiğim için başka marka önermeyin lütfen.
  2. pexxrd

Bilgisayar mikrofon cızırtısı problemi

2 farklı kulaklık denedim 2sindede mikrofon ya sesimi algılamıyor yada ses kayıtlarında cızırtılı kısık alıyor hem jak girişi hemde usb girişi denedim sebebi ne sizce
  3. pexxrd

Max 550 TL mouse önerisi

2.el 0 farketmez Aklımda lenovo m300s var ama eski sanırım biraz önerilerinizi bekliyorum.
  4. pexxrd

İphone SE 2020 bu devirde alınır mı?

3 yıl önce burada konu açmıştım yenilenmiş samsung s10e alınır mı? diye herkes alma demişti dinlemeyip aldım ve telefon neredeyse öldü şuan şarjım 1 dakikada birer birer iniyor neyse bu devirde 2.el iphone se 2020 alınır mı? sanırım birkaç sene güncelleme almaya devam edicekmiş.
  5. pexxrd

İmzadaki Sistemi Yükseltme Seçenekleri

Bütçem max 15k neleri yükseltmemi tavsiye edersiniz 0 2.el farketmez (DDR5 takıntım yok)
  6. pexxrd

18-20k sistem önerisi

arkadaşım hazır sistem alıcak max 20k monitör dahil değil önerilerinizi bekliyoruz
  7. pexxrd

Rampage Snug K14 Red Switch İnceleme

Öncelikle selam arkadaşlar bu benim ilk inceleme konum olacak bir yanlışım olursa kusuruma bakmayın lütfen. https://www.trendyol.com/rampage/snug-k14-beyaz-gri-red-switch-rainbow-tkl-mekanik-gaming-oyuncu-klavye-p-745177162 Klavyeyi hediye amaçlı aldım ama araştırdığımda Türk forumlarında çok...
  8. pexxrd

Rampage Snug k14 alınır mı??

https://ty.gl/2dkmr1gbfz kuzenim beyaz klavyeyi cok istiyordu hediye olarak almayı planlıyorum sizce nasıl alınır mı??
  9. pexxrd

Yardım Superonline için router önerisi

Superonline 100mbps vdsl şekilde internet alıcam ama internet girişi sadece salonda odamda pc olduğu için kablo cekmek zor arada 2 duvar bulunuyor routerden kasaya ethernet çekicem bütçem en fazla 1.5k önerilerinizi bekliyorum
  10. pexxrd

Vodafone İnternet alınır mı??

Evimde sadece vodafone fiber altyapı var 200mbps internet ilk 3 ay 121 TL sonraki 9 ay 339 TL sizce alınır mı?
  11. pexxrd

Mouse önerisi fps oyunları için

En fazla 600 TL bütçem var mouse önerir misiniz?
  12. pexxrd

Wireless Adaptör tavsiyesi

Arkadaşlar kasayla modem arasında 2 duvar olucak bütçem max 400 TL online oyun oynadığım için ping önemli router ise bütçemi aştığı için şuanlık düşünmüyorum tavsiyelerinizi bekliyorum
  13. pexxrd

Mafia 2 ve Mafia 3 Bağlantılımı?

mafia 2yi bitirdim ama mafia 3 ü herkes kötülüyor oynayasım gelmiyor ama 2.yle bağlantılıysa oynayacağım bağlantılımı joe karakterine ne olduğu kafama takıldı çok fazla
  14. pexxrd

Çözüldü✓ Kasa Çalışıyor Ekran Gelmiyor

Display port kablosu takiyorum kasa ekran karti hersey calisiyor ama monitore goruntu gelmiyor monitor asus tuf gaming vg24vq1b 165hz 1ms
  15. pexxrd

Ekran Karti Montaj Vidasi Yok

Hazir sistemim bugun geldi fakat anakart kutusundaki vidalarin hicbiri uymuyor ekran kartı montaj icin
  16. pexxrd

Gaming Gen Kargo Neden Böyle?

Böyle gözükmesinin sebebi nedir acaba biliyormusunuz dün dağıtıma çıkarılmış ama bugün için teslim edilemedi yazıyor gaming gen e ulaştım 2 farklı kutu olduğu için birisi geç gelebiliyor fakat uzun sürmez dedi ama birde monitör eklemiştim sanirim 1 hafta sonra felan gelicek bide monitörle
  17. pexxrd

Çözüldü✓ Gaming Gen güvenilir mi??

uzun zaman sonra ilk defa pc alıcagım 16kya gaming gen den beğendim bi tane ama farkli yerlere forumlara baktığımda herkes kargo süreci sıkıntılı kasa cami patlak geliyor felan yazmis kisacasi guvenebilirmiyim?
  18. pexxrd

MANTIS-3060 alınır mı??

https://www.gaming.gen.tr/urun/300482/mantis-3060-amd-ryzen-5-5500-asus-dual-geforce-rtx-3060-oc-8gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar-2/ sistem alinir mi gaming gen e guvenilirmi fikir versenizde olur
  19. pexxrd

10-12k 2.el sistem toplama

bildiğiniz üzere geçen kendime sistem topladım şimdi kardeşime toplicaz 10-12k arası 0 2.el farketmez monitör dahil olsun sadece sistem toplarmısınız
  20. pexxrd

17-18k her şey dahil sistem toplamamda yardım edermisiniz

17-18k bütçe 19.5k çıkabilir 2.el sıfır karışık klavye mouse kulaklık monitör dahil sistem toplamamda yardımcı olurmusunuz
Top Bottom