Arama sonuçları: *

1. F

max 5 bin liralık bütçe ile monitör dahil apu sistem tavsiyesi

https://www.teknobiyotik.com/teknobiyotik-fr4000-firsat-sistemi.html Monitör hariç bir incelerseniz belki ihtiyacınızı karşılar. Videoda bahsettiğiniz kart ile ilgili de bilgi veriyorlar.
  2. F

Wifi Wirelees Önerisi

Asus N14 öğrenci evinde iken modem yan odada olmasına rağmen ping sorunu yaşıyordum. Nano n10 için de aynı durum geçerli.
  3. F

5900X İşlemcinin Yanına Hangi Parçaları Almalıyım?

Arkadaşlar öncelikle hepinize teşekkür ederim. Şehir dışında olduğundan dolayı Forum'a Bakma imkanım olmadı. Bu kadar Kaos yaratacağını Bilseydim inanın bu konuyu açmazdım :) lütfen sakin olun. Parça önerisinde bulunan arkadaşlara Çok teşekkür ederim. Fakat bazı arkadaşların yazdıklarımı...
  4. F

(Rehber ve Hikaye) Diş Teli Taktıracaklar İçin

2011 Yılından beri diş teli kullanan bir insan olarak. (Evet bu kadar uzun zamandır takılı arkadaşlar) ben de tecrübelerimi yazacağım. Konuyu takibe aldım. Daha geniş bir zamanda bu mesajımı düzenleyeceğim.
  5. F

5900X İşlemcinin Yanına Hangi Parçaları Almalıyım?

Öncelikle merhabalar. Şuan kullanmış olduğum sistemimi ANAKART, İŞLEMCİ, RAM ve PSU olarak ileriye dönük olacak şekilde güncellemek istiyorum. Şuan kullandığım sistem özellikleri i7 3770 (HYPER 212X SOĞUTUCU + 16GB DDR3 RAM + 120GB SSD + AORUS GTX 1060 6GB şeklinde. Halihazırda kullanmış...
Top Bottom