Arama sonuçları: *

1. T

işlemciler indirime girer mi?

Evet maalesef. İntelin hala orta seviye işlemci talebinde öne geçememesinin tek sebebi giriş seviye dahi olan anakartlarının fiyatı AMD tabanlı olanlara göre çok yüksek fiyatta kalması. Çok iyi indirimler olsa bile kullanıcılar bu tezatlık yüzünden intel seçmiyorlar :D Yine de bulabilirseniz...
  2. T

işlemciler indirime girer mi?

İtopya'da i5 11400 bir hafta öncesine kadar 1549 liraydı. Zaman zaman takip edin. Çok iyi indirimler oluyor şu sıralar. AMD kanadında bir indirim henüz göremedim. AMD pazar payını domine eden marka haline geldi. O yüzden indirim beklemek yerine 2.ele yönelmek daha mantıklı gibi.
  3. T

Ana Konu SINIRLI STOK İNDİRİMLİ EKRAN KARTI GELDİ (DONANIM ARŞİVİ)

İndirim için çok teşekkürler @Abdullah Hacıgül. 2.kasam için sipariş geçtim.
  4. T

Donanım Arşivi Forumla Tanışma Hikayenizi Anlatın

Nickten de belli olduğu üzere gereksiz uygulamaları, liyakatsız moderasyonu ve kişisel insiyatif ile yönetim anlayışı olduğundan ötürü eski üyeliğimi bırakıp bu forumu kullanmaya karar verdim. Herkese selamlar!
  5. T

R5 3600 + RTX 2060 sistem iyi midir?

3070 gibi upgrade düşünüyorsanız bütçe müsaitse mutlaka 5600x tercih edin.
  6. T

R5 3600 + RTX 2060 sistem iyi midir?

İşlemci Ryzen 3500 siteden girip kontrol ettiğimde. Sorun çıkarmasın?
  7. T

Ekran kartı fiyatları kesin düşüyor

Ocak ayının ilk haftasındaki eski fiyatları görmemiz hem kur hem de vergilerle pek mümkün gözükmüyor. Rtx 3070 zotac o.c modelini 6000 liraya almıştım. Zaten ocak ayının 2.haftası piyasa kilitlendi. Umarım tahminler boşa çıkmaz da eski fiyatlara kavuşuruz. Kimse 2060'a 6-7 bin lira vermek...
  8. T

Öneri 2080 süper ve 3070ti takası

Herhangi bir arızada ürünü japonyaya aldığınız satıcıya göndermeniz gerekiyor. Genellikle 1 yıl bölgesel garanti veriyorlar ama zotacların global 3 yıl garantileri olabiliyor. Satıcısına mail atarak öğrenebilirsin. Msı ventus 3060'ım var. Amazon JP'den alınma. 2 yıl Japonya'da garantisi var...
  9. T

Yeni 3000tl pc halkınds soru

Yine o da tercihe ve bütçeye bağlı. Özellikle güç kaynağı olan kasaların iyileri tescilli ve bilindik markalar olduğundan biraz daha pahalı oluyorlar. Diğer taraftan sistemin ihtiyacına göre sharkoon shp 650 v2 ile uygun bir kasayla beraber 600~650 liralara kadar bütçeyi düşürebilirsin. Bütçen...
  10. T

Apu sistem öneri bütçe 2500- 4000

Uygun fiyatlı bir kasa dahil edersiniz.
  11. T

Yeni 3000tl pc halkınds soru

Hayır çıkarmaz. Tercih meselesi. 320m serisiyle aralarında az bir fiyat farkı var. Bütçesi kritik olanlar için seçebilirsiniz demiş. Mümkünse b450 daha iyi olur.
  12. T

Gtx 1070 intel i 7700 sistem ne kadar eder?

Şahsen sistem alacak olsam, şu anki LHR kart bolluğunda sistemler ucuzlamışken belirtilen satış fiyatı üstüne 1k daha koyar hem güncel hem de en a 2 yıl garantili sıfır sistem alırdım. En azından garantisi bulunmayan ve görece eski bileşenlerden oluşan sistem için fiyatın cazip olması...
  13. T

15.000 TL Toplama/Hazır Bilgisayar Tavsiyeleri

CS'nin sistemi çok iyi fiyat sadece ramler kafa karıştırıyor. Ben olsam öyle bir sisteme tescilli markalardan ram dahil ederim. Fiyat biraz daha yükselecek elbet ama daha önce o ram markasını hiç duymadım.
  14. T

Yardım LHR ekran kartı son durum

İncehesap, gamegaraj, itopya, sinerji ve inventus tekli olarak GPU satıyor. LHR bazı modeller de indirimde(eski fiyatlara nazaran).
  15. T

i5 10400f+ 1050ti- anakart tavsiyesi

10400F yerine 11400F almak çok daha mantıklı. Aralarında 200~250 lira gibi bir fark var. Anakart olarak Msı B560m Bazooka tavsiye ederim. İtopya indiriminden anakartı 1219'a işlemciyi 11400 olarak 1700 liraya aldım. İndirim zamanlarını kollayıp alabilirsiniz.
  16. T

🔥İndirim Corsair 275R AirFlow 664 TL!

Benzer bütçeye icue 220t airflow aldım itopyadan. Hem 220t'nin öndeki 3 fanı sp120 statik fan. Yani normalde 3'lüsü 500~600 lira bandında satılan yüksek statik basınçlı fanlardan. Gayet memnunum. Acaba bu kasada bulunan fanların serisini bilen var mı?
  17. T

Ekran kartı satacağım kaça satmalıyım sizce?

Ethereum için GPU talebi düşüşte. Haliyle yüksek fiyata gitmesi zor. Ancak garantili olması cazip. Deneyip görmek lazım. Umarım hayırlısıyla hızlıca satılır hocam.
  18. T

İ5 10400f yanına en iyi hangı ekran kartı gıder 1.5k bütçe

Ocak ayının ortasında RTX 3070'i 6000liraya aldım hocam. Teşekkürler piyasa bilgilendirmesi için :D
  19. T

İ5 10400f yanına en iyi hangı ekran kartı gıder 1.5k bütçe

1500 liraya RX5500 Xt mi geldi? Hangi tarihte hocam? Bana da lazım mevcutsa alalım hemen.
Top Bottom