Arama sonuçları: *

1. S

İkinci El Laptop Nerede Satabilirim+Biraz Boş Yaptım

Tüm yıl boyunca pc hayali kurdum sınavdada istediğim yer geldi ama babam internetteki sitelere güvenmediği için birde ne alaka lisede laptop lazım diyerek bana laptop aldı laptop da zaten çok ısınıyor ve kapanıyo hiç oyun oynayamıyorum neyse çok boş yaptım yaptım laptopuda 4 gün azıcık...
  2. S

Çözüldü✓ 200 TL Gamepad Önerisi

200 TL gamepad önerisi basit oyunlar oynayacağım birde eğer önerileri Hepsiburadadan yapacaksanız 50 TL kuponum var yani 250 TL'lik öneride yapabilirsiniz
  3. S

Dell G15-5515 Ryzen Edition Aşırı Fan Sesi

Daha yeni 2 hafta dell g15 5515 ryzen 7 5800h işlemcili versiyonunu aldım oyun oynarken çok fazla ısınıyo onu geçtim her laptopda olur ama fan sesinden oyunu bile duyamıyorum artık bunun bir ayarı filan yokmu
  4. S

150 TL Amatör Gamepad Önerisi

150 tlm var basit PC oyunları oynayacağım bir gamepad önerisi bekliyorum
  5. S

Kırtasiyedeki yazıcı kuşe kağıt çıkartırmı

Bizim burdaki kırtasiyede baya büyük güzel bir yazıcı var kuşe kağıt çıkartırmı
  6. S

Babam PC parası olsada almak istemiyor nasıl aldirabilirim

Ben 8.sınıfım eski bir bilgisayarım var 2gb ram i3 4.nesil onunda anakartı yandı kullanamıyorum arada böyle girip LoL valorant atmak için babama PC almasını söylüyorum ya parayı bahane ediyo(parası var bu arada eminim onun için bidaha yazmayın)bazen duymazdan geliyo yani nasıl aldırabilirm böyle...
  7. S

Valorant LoL oynatacak ve word gibi şeylerde kullanılabileceğim laptop Maks6000

Konu başlıkta random:kssgsgdjsjssvshydhssjsbshsussisjsbsgdg
  8. S

Babamı PC almaya nasıl ikna ederim

Şimdi öncelikle 512 MB ekran kartlı 2 GB DDR3 RAMli bir laptopum var artık yeni masaüstü almak istiyorum (laptop lolde en düşük ayarlarda 50 fpsi zorluyo bu arada)almak istediğim bilgisayarda zaten 1050 ti yani maddi durumumuz orta yani alabiliriz mönitörü zaten ben alcam ama babama dediğimde...
Top Bottom