Arama sonuçları: *

• Users: pitou22
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. P

Ripjaws 3600mhz ramleri kendi frekansinda kullanamiyorum

Merhaba, dun geceden beri bilgisayarla ilgili bir sorunum var. Oyundayken bir anda kapandi, sonradan actigimda mavi ekran verdi, sonrasinda ise hiç acilmadi. Bugün bir bilgisayarciya gosterdim kasayi, RAM'lerimden birinin calismadigini, onu cikartinca bilgisayarin acildigini soyledi. Ayni marka...
  2. P

Asus Prime B550M-K Anakart

Merhaba, elimde Asus Prime B550M-K modeli var. İki sorum olacak. işlemcim Ryzen 5 Pro 4650G. Ramlerim de 3600mhz. Bu anakarta veya işlemciye oc yapmama gerek var mı ramleri 3600 de kullanabilmek için? Bir de RGB desteği yok diye biliyorum anakartta. İşlemci soğutucu olarak Snowman T6 Ultra, kasa...
  3. P

5500 TL sistem tavsiyesi

Merhaba, bugün konu açmıştım APU GPU arasında kaldığım için. APU toplamaya karar verdim. Bütçe harici 1.5-2k aralığında 24-27 inç 144hz monitör önerisi de alabilirim. 5500 TL'ye beni 1 sene civarı (belki 2) idare edecek ileriye dönük, upgrade yapabileceğim bir sistem istiyorum. . 1-2 sene sonra...
  4. P

APU sistem mi hazır ekran kartlı sistem mi?

Merhaba, üniversitede olduğumdan ASUS ROG serisine ait bir laptop kullanıyordum 2-3 senedir, çok yüksek ayarlarda oyunlar oynamıyorum, LoL, Valorant, arada Steam'den birkaç indie oyun, nadiren de W3 tarzı storyli oyunlar. Tahmin edersiniz ki laptopların verdiği performans masaüstüyle aynı değil...
Top Bottom