Arama sonuçları: *

1. Yigit'Bey

Patlamayan veya Musluktan Çıkmayan Yıkama Hortum?

Birde basınca dayanıklı hortum😂
  2. Yigit'Bey

Yok denemedim 1713763977 Link varmıdır
  3. Yigit'Bey

Yardım 5k bütçe monitör önerisi

MSI 23.8" G2422 1920x1080 (FHD) FLAT IPS 170HZ 1MS ADAPTIVE-SYNC GAMING MONITOR https://app.hb.biz/iPXcmlayhrsB Yaklaşık 1 ay oldu alalı memnunum Ips panel 170HZ 1 ms
  4. Yigit'Bey

Merhaba iyi forumlar, Bi yerde görmüştüm birisi kapısında hortumla ve hortum başlığıyla arabasını yıkıyordu ve herhangi bir musluktan atma veya patlama durumu yapmadı Bende Kapımda araba yıkamak için musluk çalışsa bile yerinden atmayan veya patlamayan hortum arıyorum bileniniz var mıdır veya...
  5. Yigit'Bey

Oyun İçin 4000 TL Monitör Önerisi

MSI 23.8" G2422 1920x1080 (FHD) FLAT IPS 170HZ 1MS ADAPTIVE-SYNC GAMING MONITOR https://app.hb.biz/F9r5osGfXJ8c Bundan aldım
  6. Yigit'Bey

Yardım Sistemime Uygun Monitör Önerisi?

Dostum bu doğrumudur
  7. Yigit'Bey

Düzelttim 4000
  8. Yigit'Bey

Merhabalar, 24 İnç 4000 TL civarı bütçe ile monitör önerisi alabilir miyim çok kararsızım
  9. Yigit'Bey

Oyun İçin 4000 TL Monitör Önerisi

Selam Dostlar, 4000 TL bütçem var, VA olmayan 24 inç hzsi iyi bir monitör tavsiyeniz nedir?
  10. Yigit'Bey

Samsung Odyssey G3 Ekran Karanlıklığı

Çözümü var mı peki 1710618238 Csgo'da ghosting olayı yaşıyor musunuz bende var gibi
  11. Yigit'Bey

Telefon kamerasında belli olmuyor dostum ss fotoğrafı göz ile gördüğümün aynısı
  12. Yigit'Bey

Merhaba Hepsiburada'dan Samsung Odyssey G3 165HZ Monitör Aldım Kurulumunu Yaptıktan Sonra Fark Ettimki Ekran Çok Karanlık Monitör Ayarlarından Parlaklığı Fullediğim Halde Değişim Olmadı. Aşağıya Ss Bırakıyorum Yardımınızı Bekliyorum.
  13. Yigit'Bey

iTunes Müzik Yükleme Sorunu

Selamlar iphone 11 kullanıcısıyım masaüstü bilgisayar üzerinden müzik yüklemeye çalışıyorum ancak itunes hata veriyor çözümü nedir? Acil çözümlerinizi bekliyorum dostlar
  14. Zararına satılık siyah rampage prestige 7.1 oyuncu kulaklığı

İstanbul Zararına satılık siyah rampage prestige 7.1 oyuncu kulaklığı

"Bass severlere şiddetle tavsiye ederim" →Hepsiburada sitesinden satın aldım hiç kullanamadım, kullanmaya fırsatım olmadı. →Faturasıyla beraber göndereceğim. Kablo etiketi bile üzerine durmaktadır. →Garantisi devam ediyor. →Pazarlık yoktur, zararına satıyorum bu fiyata başka bir yerde...
  15. Yigit'Bey

Kurye olarak çalışmak?

Öncelikle Selamün Aleyküm, A2 Ehliyete yazıldım ve işsizim kurye olarak işe başlamayı düşünüyorum hazır kışta geldi bu bakımdan sıkıntı lakin çalışan arkadaşlara sorum olacak, sizce hangi firma daha rahat yada daha çok para kazandırır? Fikir ve önerilerinizi bekliyorum İYİ FORUMLAR!
  16. Yigit'Bey

Valorant indirme neden yavaş ?

Görev yöneticisinden riot games'i kapatıp yönetici olarak çalıştırarak deneyin 👍
  17. Yigit'Bey

Yardım Bilgisayar ekranımında siyah köşe var

Selamün aleyküm, Bilgisayarı bugün açtığımda fark ettim sağ tarafında siyahlık var ve bilgisayardaki uygulamarı açtığımda sola kaymış bir şekilde açılıyor yardımınızı bekliyorum
  18. Yigit'Bey

Yardım İphone Kişisel Erişim Noktası Kendiliğinden Kapanıyor

Selamün aleyküm, İphone 11 kullanıyorum sürüm olarak 15.1 sürümünü kullanıyorum ancak bir sorunum var,kendi mobil verimi açıp kişisel erişim noktasını açtığımda ve diğer telefonlara internet şifremi veriyorum bağlanıyorlar. Ancak 5-10 dakika sonra internetime bağlanan kişi internetinimi kapattın...
  19. Yigit'Bey

Pioneer teyp sanatçıları göstermiyor

Merhaba herkese iyi forumlar, Babamın arabasında DEH-S4250BT marka Pioneer teyp var usbyi taktığımız zaman şarkı çalıyor ancak eskisi gibi çalan şarkının sanatçısını göstermiyor bu sorunu nasıl düzeltebilirim?
  20. Yigit'Bey

PTT kargom hangi şubede

Gönderi kodunu https://gonderitakip.ptt.gov.tr/ bu sitede sorgulatabilir yada pttnin numarasını arayıp gönderi kodunu söyleyip daha detaylı bilgi alabilirsin. İyi forumlar
Top Bottom