Arama sonuçları: *

1. E

Oyun oynarken ses kaynağı kendi kendine değişiyor.

Laptopta oyun oynarken sesler gidip geliyor. Ancak sık sık gidip gelme değil. Ses çok az ve telsizden gelen bir ses gibi geliyor. Kulaklıktan PC sesine aldığımda ses yine kulaklığa geliyor ancak düzeliyor bozulma. Bir kaç dakika sonra yine aynı oluyor yine kaynağı değiştirince düzeliyor...
  2. E

klavye alma bilgilendirme

dell kb216 model klavye kullanan var mı varsa nasıl iyi midir? yardımcı olursanız teşekkür ederim
  3. E

MSI ge66 raider ekranda bir sorun var?

yeni aldım daha laptopu eksik driver falan mı var bilemedim
  4. E

MSI ge66 raider ekranda bir sorun var?

Arkadaşlar 2 gündür ekran bi tuhaf oluyo bişey açıyorum soluk oluyo ekran ışığı, parlaklık artıp azalıyor. sorun var laptopta internette bulamadım nedenini ya da çözümünü. Bileniniz var mı?
  5. E

MSI GE66 RAIDER LIVE UPDATE GÜNCELLEME YAPMIYOR

kanka yükledim dediğin gibi oldu ama 2 tanesi olmuyor. 1.)Intel management engine driver indirdi pc de var ama kurmak için girdiğimde sys dosyası var neyle açılacak bulamadım.2.)True color kurmaya basıyorum laptopu yeniden başlatıyor. Başlattıktan sonra açıyorum yine aynı şey oluyor.
  6. E

sdk' yı da yükleyeyim mi ?
  7. E

msi sdk bende yokmuş baktım da napmalıyım şimdi? dragon center'ı kaldırıp tekrar mı yükleyeyim?
  8. E

MSI GE66 Raider Isınma Sorunu Garanti Sebebi midir?

profilime girip görebilirsiniz şimdi biraz işim var da yazamıyorum uzun uzun :)
  9. E

mavi ekran yersem napıcam?
  10. E

benim bir sorum daha var live update ile ilgili ona da bir bakar mısın müsaitsen
  11. E

Denedim kanka hepsini malesef olmuyor :(
  12. E

Lgs’ye 10 gün kaldı stresimi nasıl azaltabilirim ?

Ben de zamanında böyleydim ama rahattım çünkü ucunda ölüm yok 490 puan aldım teog'dan ailevi sebeplerden ötürü yaşadığım yerdeki anadolu lisesine gittim 1.likle girdim 2. çocuk 410 puandaydı . Okul senin istediklerin gibi iyi değildi ama kendimi ben geliştirdim şu an ITU'deyim. Demem o ki...
  13. E

anlamadım ;( biraz bilale anlatır gibi anlatabilir misin?
  14. E

Teşekkür ederim :D
  15. E

bu bir dakikalık ir testti 10 dakika daha yaptım daha sonra onun sonucunda rapor vermedi ama en yüksek 71 dereceyi gördü fps de 126-132 arası gidip geldi. Nasıl sizce? Garantiye yollamalı mıyım ?
  16. E

Laptop zaten msi olduğu için yüklü geldi
  17. E

dragon centerdan giriyorum silmedim silmeli miyim?
  18. E

Arkadaşlar iyi akşamlar laptopu yeni aldım ve bazı şeyler yüklü değil. Live update' e girdim kur seçeneğine bastım downloading yazıyor %0 yazıyor sonra kapanıyor. Herhangi bir güncelleme yapmıyor napmalıyım?
Top Bottom