Arama sonuçları: *

1. PixDraw

Bajaj mı benelli mi?

Her zaman markadan önce servis ve parçayı göz önüne almanı öneririm. Yaşadığın bölgede hangi markanın servisi sağlamsa onu al ek olarak parça sıkıntısı çekmemen şart bu konuda herkesin gözdesi olan cf sondan sıralamada mesela :D parça desteği çok sıkıntı basit parçalar birkaç ay yatırıyor.
  2. PixDraw

🔥İndirim 4070 SUPER KAZIK İNDİRİM

Zaten şuanki piyasada fiyatlar kesinlikle esnafın doyumsuzluğu vergi çip krizi stok sorunu vs. bir dünya bahane ürettiler yükselttiler piyasayı şuan herhangi bir sorun yok her şey ortada alınmaması lazım ki fiyatlar hak ettiği seviyeye düşsün bu 27 28 pny ekran kartı için fiyatsa asus msi...
  3. PixDraw

2 veya 3 serisi geçebilir eyw yenilikler var 4070 ten supere geçmek fantezi :D
  4. PixDraw

Hiçbir şey üretmeden sadece getirerek vergi kdv ötv vs. geçiyorum esnaf itelemesiyle üreten firmadan fazla kazanan esnafa tr esnafı denir. Beyler vergilendirme vs. geçin burada olay esnafın itelemesi kimse kusura bakmasın. Muhtemelen yurt dışına gidip 4070ti super alıp daha ucuza getirecem şuan...
  5. PixDraw

Steam'e ne kadar ödediniz? ÇOLUĞUMUN ÇOCUĞUMUN RIZKINI STEAMDE YEDİM XD

Ufak bi öneri ekliyorum stalker 2'ye bakabilirsiniz fiyatı steam öneri fiyatının altında, bütçesi olan fiyatlandırma değişmeden kütüphanesine ekleyebilir.
  6. PixDraw

Ana Konu STEAM DOLARA GEÇTİ! (bir devrin sonu…)

Steamda özellikle alınabilirliği yüksek oyunların son şans indirimleri 21.00 da bitiyor olduğundan muhtemel o saatlerde güncellenecektir. Bu arada bütçesi olan stalker 2 alsın oyunun fiyatlandırması steam tr fiyat önerisinin bile altında.
  7. PixDraw

GOD OF WAR Steam cüzdan kodu

hocam oradan alışveriş yapan var mı hiç bilmiyorum ama ismini de forumda görmedim. etail güvenilirdir 55 TL fazla verin en azından kafanız rahat olur ben ve forumdaki birçok kişi alışveriş yaptı.
  8. PixDraw

Bilgisayar mühendisliği mi Yazılım mühendisliği mi

bilgisayar mühendisliği genel yazılım tamamiyle özel karar senin sadece yazılım odaklı hedeflerin varsa yazılım mühendisliği daha mantıklı ders yükleri genel olarak benzer
  9. PixDraw

1TB AGI SATA SSD 769TL+Kupon

690 TL ye 1 tb hdd yerine 1 tb ssd aldım bakalım performansı nasıl çıkacak teşekkürler :D
  10. PixDraw

Yardım Amazon para iade sorunu

satıcı amazon olduğuna emin misin daha ürün yoldayken ücret iadesi aldığım ürünler bile oldu
  11. PixDraw

❌İndirim Bitti! Xbox Game Pass Ultimate 3 Yil 1035 TL !!!! (NAYS 935/835 TL)

yeni gelecek oyunların cogu gamepass te olacak gelecek oyun çok
  12. PixDraw

STEAM HESABIM ÇALINDI!

steamguardın tanımlı oldugu pc den olabilir onun dışında zor
  13. PixDraw

Öneri vergisiz telefon mevzusu

Siyasetten nefret ederim lakin bu apaçık yalan daha önce dediklerine bak ve yaptıklarına genelini yaptı istanbulu görüyoruz adam dedigi hiçbir şeyi yapmadı kurulu olanı da bozdu
  14. PixDraw

Öneri Jbl Go 3 alınır mı ?

Kullanıyorum sesi tatmin ediyor şarjı baya gidiyor bence performansı fiyatına göre çok iyi
  15. PixDraw

İslam odaklı DC sunucusu

bilemez hristiyana çan yerine başka bir şey çalalım denmez nettir dinleri ama ne olmuşsa bizde ezana takmış millet. Avrupada incile yemin ederler bizde amin dersin dua edersin yobaz derler anlamış değilim.
  16. PixDraw

Leauge Of Legends Hesap Kurtarma Hk. (sorunu çözene valorant set hediye edeceğim)

riotta ilk bilgilerle tüm hesaplar geri alınır 1684861574 Şifreyi değişmeniz 2fa yı açmanız vs. tamamiyle önemsiz ilk sahibi art niyetliyse yıllar sonra dahi alabilir tek tickete bakar.
  17. PixDraw

🔥İndirim Ready or Not 83,13 TL Etail.com

ben soloyum o zaman kalsın :pikacu:
  18. PixDraw

🔥İndirim 1778₺ DMS XXXL 7 litre sıcak hava fritözü

o öncedendi bayadır tüm ürünlerin fiyatlarını arttırdılar eski fiyatlardan denk gelmesi çok zor
  19. PixDraw

Ram MHz uyuşmazlığı.

ramın 800 değil 1600 ama sanırım pc max desteği 1333 mhz alabilirsin sıkıntı olmaz eşitlenirler. 1682332232 https://www.n11.com/urun/samsung-m471b5173qh0-yk0-4gb-ddr3-1600-mhz-cl11-ram-1402751 aynı ram
  20. PixDraw

Yardım Max 2500₺ ye Kablolu Oyuncu Kulaklığı

https://www.akakce.com/kulaklik/en-ucuz-razer-blackshark-v2-usb-7-1-mikrofonlu-oyuncu-kulakligi-fiyati,1100729360.html kullanıyorum memnunum bir tek sorunum sesi dışarı veriyor mikrofonu bence iş görecek seviyede
Top Bottom