Arama sonuçları: *

• Users: PixDraw
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. PixDraw

Logitech G G333 Kulak İçi Oyuncu Kulaklığı Alınır Mı?

Kulak üstü kulaklıklarda bir türlü rahat edemiyorum bilgisayarda kullanmak için G333 alınır mı acaba. Önerdiğiniz rahat ve kaliteli 1000 TL ye kadar kulak üstü kulaklık önerilerine de açığım ama bir süre sonra kulakları sıkmaması lazım. En son ggtr'de 250 ye düşmüştü fakat siyah rengi bittiği...
  2. PixDraw

Mekanik Klavye Önerisi

Selamlar, iki klavye arasında kaldım fikir verecek var mı ? https://www.akakce.com/klavye/en-ucuz-adata-xpg-summoner5b-bkctr-kablolu-oyuncu-klavyesi-fiyati,699470859.html (Red Cherry Mx Switch)...
  3. PixDraw

GT301 Sıvı Soğutma Önerisi

Selamlar, Asus GT301 kasama sıvı soğutma alacam üst alana takılmıyor diyorlar fakat bazı kanallar üst alana takmış gt301 kullanıp üstte sıvı soğutma kullanan var mı varsa hangi modeli kullanıyor. Sessiz kronik sorunsuz f/p açısından ideal sıvı soğutma önerilerinize açığım bütçe max 2 K İşlemci...
  4. PixDraw

1 - 2 TB M2 SSD Önerisi

Merhabalar, 1 veya 2 tb m2 ssd almayı düşünüyorum fiyatı mantıklı olursa 2 tb alabilirim kronik sorunu ve ısınma sorunu olmayan sağlam ssd lazım bütçe konusunda sıkıntım yok uzun yıllar beni götürsün yeter. Çok fazla m2 ssd var fakat bazı modellerde kronik sorun veya ısınma sorunu mevcut...
  5. PixDraw

5600x 3060 Tİ Sistemi çok mu pahalıya aldım ?

Selamlar, aşağıdaki özelliklere sahip sistem aldım 16k civarı para verdim sizce sistemi çok mu pahalıya aldım siparişi iptal etmeye çalışayım mı öneriniz nedir ? Yorumlarınız lazım teşekkürler.
  6. PixDraw

15 K Sistem Önerisi Lazım

Beyler aşağıda belirttiğim sistemlerden sizce hangisi alınır önerilere açığım. Şimdilik bekle derseniz bekleyebilirim fakat sistem piyasası belirsiz gibi teşekkürler. Kredi çektim fakat sistem alamadım :/...
  7. PixDraw

Teknogenetik LEGEND X7

Selamlar malum piyasa karışık bu aralar sistem almayı düşünüyorum 3060 sistem maalesef sipariş iptal oldu. 3060 Tİ sistem arıyorum sizce teknogenetik güvenli mi alışveriş yapan varmı ve alttaki sistem alınır mı. Önerilere açığım şimdiden teşekkürler. Yazdığım bütçemin çok fazla üstüne çıkamam...
Top Bottom