Arama sonuçları: *

• Users: quartle
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. quartle

Hepsiburada mağduriyetim

Bayramdan önce hepsiburadadan razer barracuda x kulaklık aldım satıcı da hepsiburada ürün elime ulaştı ama kulaklığın pedlerini tutan yerler kırık geldi parçalar içinde sallanıyor kullanılmayacak durumda talep oluşturdum bayramdan dolayı kargolar kapalıydı veremedim bu hafta kargoya verdim ürün...
  2. quartle

M2 SSD ye termal macun bulaştı

PC yi temizliyodum yeni soğutucu aldım termal macun sürerken biraz sıçradı M2 ye geldi sorun etmedim PC yi açtım sıcaklıkları normal ama bi kaç dakika sonra PC donup kalıyor tam araya girmiş macun sizce sorun macundan mı
  3. quartle

Vestel q9900 alınır mı

https://m.n11.com/urun/vestel-65q9900-65-4k-ultra-hd-smart-qled-tv-1918272?magaza=ozsanal-vestel-yob&utm_source=comp_akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel bu televizyon nasıl sizce bu bütçede
  4. quartle

20k civarı televizyon önerisi

20bin TL civarında bi tv arıyoruz önerilerinizi bekliyoruz
  5. quartle

lga 1700 kule tipi soğutucu önerisi

bütçem 1000tl civarı önerilerinizi bekliyorum
  6. quartle

lga 1700 kule tipi soğutucu önerisi

1000tl civarında lga 1700 kule tipi soğutucu arıyorum rgb olmasına gerek yok kasam beyaz
  7. quartle

lga 1700 soğutucu önerisi

1000tl civarı soğutucu arıyorum RGB olmasa da olur kasam ve fanların beyaz işlemci i3 12100f
  8. quartle

FC 24 8 görev bugu!!

fc 24 te bi bug çıkmış ama oyun hatası olduğu için ban sebebi değilmiş fifa yayıncılar esporcular vs. hep yaptı 50 tane herhangı kalıtede oyuncu alıyorsunuz ama bunları tek tek atamıyorsunuz kenarda bekliyor sonra o 50 oyuncuya gelip hepsini transfer pazarına ekliyosunuz sıra sıra sonra birden...
  9. quartle

kredi kartı borcunu taksidini erken ödeme

hesap kesim tarihime daha var ama onu beklemeden elimde para varken taksidi erkenden ödeme şansım var mı
  10. quartle

The last of us dlss yok

last of us part 1 var steamde oyuna giriyorum ama seçeneklerde dlss yok ekran kartım palit 3060 ve driverlar güncel
  11. quartle

pc güç tuşu yanıp sönüyor açılmıyor

bilgisayar biraz önce kitlendi ve tekrar açmaya çalıştığımda güç tuşu yanıp sönüyor ve hiç görüntü gelmiyor klavye mouse vs de çalışmıyor neden olmuş olabilir
  12. quartle

rufus iso yansısı ayrıştırma hatası

rufus iso yansısı ayrıştırma hatası alıyorum bilgisi olan var mı
  13. quartle

Oyun oynarken ekran gidip geliyor

2 gündür oyun oynarken 5 dakikada bir ekran 2-3sn siyah olup geri geliyor ekran kartım vs güncel
  14. quartle

gamepad bluetootha bağlanmıyor

elimde 2 yıldır falan kullandığım replika ds4 var geçen itopyadan tp link bluetooth adaptör aldım ama ne yaptıysam bluetooth kolu görmüyor bi çözüm bilen var mı
  15. quartle

Gigabyte ekran kartı güvenlik etiketi

bu kartlarda güvenlik etiketi olmuyor mu model rx6700xt adam açılmadı diyor güvenlik etiketi göremedim
  16. quartle

biosta SSD gözükmüyor

Kuzenime yeni bilgisayar topladık her şey tamam ama yeni SSD biosta gözükmüyor kendi bilgisayarıma taktığımda gözüküyor ama gpt olarak bi bilgisi olan var mı 1700763052 not support diyor 1700763771 bu not support demesi hakkında bir bilginiz var mı 1700763839 @Emmree
  17. quartle

Flash bellek boot olmuyor

kuzenime yeni bilgisayar topladım herşeyi taktım her zaman Windows yüklediğim flashı taktım biostan boot1 e aldım ama Windows kurulumu gelmiyor sürekli biosa atıyor çözüm bilen var mı
  18. quartle

h610 anakart önerisi

en ucuz giriş seviyesi h610 önerir misiniz i3 12100f için
  19. quartle

Abdullah abinin yeni çıkaracağı sistem hakkında

ayın 11inde çıkıcak sistem hakkında herhangi bir bilgi paylaşıldı mı
  20. quartle

ali biçim sistem alınır mı

https://www.itopya.com/ali-bicim-ivjintel-core-i3-12100fasus-geforce-rtx-4060-dual-oc-8gb16gb-ddr4500gb-nvme-m2-ssdge_h23694 nasıl
Top Bottom