Arama sonuçları: *

• Users: fallin
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. F

iOS-Android WhatsApp Aktarma

iOS'daki WhatsApp bilgilerini yeni android cihaza aktarmak istiyorum. Çeşitli sitelerde iCloud kullanılabilir yazıyor ama emin olamadım. Yapan var mı? Üçüncü parti uygulama kullanmadan yolu yok mu?
  2. F

6K Dolaylarında Laptop Önerisi

Bu fiyat dolaylarında temel amacı canlı dersler ve günlük kullanım olan taşınabilir bir laptop arıyorum. Huawei MateBook D serisi dikkatimi çekti. Pil ömründen ötürü D14 düşünüyorum, sizin tavsiyeleriniz nelerdir? (fazlaca oyun oynanmayacak CS yi düşük ayarlarda 60fps alsa yeter)
  3. F

iPad 8. Nesil Türkiye Çıkış Tarihi?

Arkadaşlar, 8. nesil iPad 18 Eylül'de satışa sunulmuş ama Türkiye'de satış yapan yer göremedim. Türkiye'ye tahminen ne zaman gelir Apple ürünleri çıkış yaptıktan ne kadar sonra Türkiye'ye geliyor?
  4. F

Canlı Dersler İçin Tablet Önerisi

Merhabalar evde halihazırda bir bilgisayar var lakin hem ben hem kardeşim aynı anda derslere girdiği için sıkıntı oluyor. Canlı derslerde sıkıntı çıkarmayacak ve ileriye dönük tablet önerilerinizi bekliyorum. Net bütçe yok maksimum 5k falan. Şimdiden teşekkürler.
  5. F

CS:GO'da Biriken Kasalar

Oyuna birkaç aydır başladım sadece zevk amaçlı birkaç el atıp çıkıyorum. 9 adet kasa birikmiş, hepsi de 17,45₺ ile açılıyor. Bunlara bu parayı vermeye değer mi, ücretsiz yolu falan var mı? Kasalar: CS20 kasası 2×Revolver Kasası 2×Kroma 3 kasası 2×Gamma Kasası Gamma 2 Kasası Spektrum 2 Kasası
  6. F

Açıklanacak Müjde Hakkında Değişik Bir Görüş

Bugün reisin açıklayacağı müjde nedir bilmem ama koca bir ülkeye iki gün boyunca hayal kurdurdu bu büyük iştir efendiler büyük iş
  7. F

Futbol Topu Önerisi

Sağda solda top oynayacak dayanıklı futbol topu lazım. Maks 150₺ ye öneriniz var mı?
  8. F

G102 vs İris vs G305

Bu üçlü arasında kaldım. Kablosuz alacak olursam bütçeyi artıracağım yoksa bütçem 200₺. Elim orta boyutta hangisini tavsiye edersiniz, kablosuzun diğerlerine göre performans kaybı olur mu? Linkler Logitech G102 Thermaltake TT eSPORTS IRIS Logitech G305
  9. F

300₺ Kablosuz Mouse

300₺ ye kaliteli kablosuz mouse öneriniz var mı yoksa para biriktirip 400₺ ye Logitech G305 mı alınmalı?
  10. F

Asus ROG Strix Impact II nasıldır?

Mouse almayı düşünüyorum, bu mouse indirime girmiş. 200₺ ye alınır mı sizce? https://www.hepsiburada.com/asus-rog-strix-impact-ii-cift-el-oyuncu-mouse-p-HBV00000Q9YN3?magaza=TuRuNCu%20Bilgisayar&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.34.3#
  11. F

Uyumlu Ekran Kartı

i5-4590 işlemci H81 Anakart 8GB RAM Bu sisteme uygun ekran kartı nedir?
  12. F

RGB Fan Kontrol Yazılımı

MSI anakart kullanıyorum, mystic light hariç RGB fanları kontrol edebileceğim 3. parti uygulamalar var mı? Ya da C# üzerinden falan erişim sağlanabilir mi?
  13. F

Hem HDMI Hem DP Bağlamak

Mesela hoparlörlü bir monitöre tek ekran kartından DP üzerinden 144Hz verilip HDMI üzerinden de ses aktarılabilir mi?
  14. F

M.2 Olan Sistemin 20 Saniyede Açılması

Sistemde M.2 takılı ve birincil boot seçeneği o. 20 saniyede açılması uzun değil mi? Ekran kartının bilgileri falan görünüyor başta onları kapatmanın yolu var mıdır?
  15. F

MSI B450-A Pro Max M.2 Montajı

Başlıktaki anakarta M.2 takacağım ama anakart kutusundan yükseltme vidası çıkmadı. Anakartın üzerindeki de çıkmıyor. Ne yapmam lazım daha önce bu anakarta m.2 takan var mi? 1592302437 Arkadaşlar sistemi kuramıyorum, yok mu bilen??
  16. F

PC Topladıktan Sonra Yapılması Gereken Testler

Başlık belli zaten şu testi de yap dediklerinizi yazarsanız tek tek bakar yaparım. Herkese teşekkürler.
  17. F

Wraith Prism Termal Macunu

Merhabalar, internetteki eski videolara baktığımda Wraith Prismin altındaki macunun boşluksuz olduğunu gördüm ama şimdi elimdeki boşluklu yapıda. Bu termal macun yeterli gelir mi?
  18. F

Hepsiburada MT BİLİŞİM Rezaleti

Bu yazıyı buradan başka insanların da mağdur olmaması için paylaşıyorum, ülkede dolandırıcı çok kanmayalım. -> Hepsiburada'da Corsair Spec Delta Rgb kasa 800₺ ye düşmüştü. Benim hem ihtiyacım hem de indirim kuponum olunca kaçırmayayım dedim. Tek satıcı olan 'MT Bilişim'den 9 Haziran'da siparişi...
  19. F

Bios Agesa 1.0.0.6 Güncellemesi

Bugün itibariyle Msi bazı anakartları için BETA olarak Agesa 1.0.0.6 güncellemesini getirmiş. Haber linkini aşağı bırakıyorum. Sizlerden bu güncellemeyi yapan var mı, beta olması sorun yaşatır mı? https://wccftech.com/msi-rolls-out-agesa-1-0-0-6-bios-firmware-for-amd-300-400-motherboards/
  20. F

Dijital Office Lisansı Kurulum

Mesela şuradaki linkten Office 2019 dijital lisansı aldığımda kurulumunu nasıl yapacağım, nereden indireceğim?
Top Bottom