Arama sonuçları: *

1. Ardahan

1 Milyon TL Araba Önerisi

neden
  2. Ardahan

1 Milyon TL Araba Önerisi

Seat leon fr modeller hoşuma gidiyor önerilerinizi bekliyorum teşekkürler
  3. Ardahan

Ayakkabıyı Garantiye Alırlarmı ?

hocam ama hata benden yinede alırlar mı boş yere 1 ay beklemekten korkuyorum geri gönderirler diye
  4. Ardahan

Ayakkabıyı Garantiye Alırlarmı ?

İnstreet den ayakkabı aldım garantisi sürüyor , önü biraz açıldı versem alırlarmı para iadesi falan bi ihtimali varmıdır tecrübeli arkadaşların yanıtlarını bekliyorum.
  5. Ardahan

Ara sıra ekran yırtılması

eğer ekranın yırtılıp yırtılmadığını takip edersen sürekli yırtıldığını görürsün oyunlardada olursa vsync aç tek çare unutmak :D
  6. Ardahan

Öneri The witcher 3 bug sorunu

aynı şey banada oluyor çaresi yok maalesef bi anda her şey donuyor tek çare kapatıp açmak
  7. Ardahan

MSÜ netleriniz nasil ?

genel puanım 285 sözel puanım 341 MYO ları gelirmi
  8. Ardahan

Xbox Gamepass Bannerlord Oyundan Atıyor

Gamepass üyeliği aldım bannerlord oynarken 20 dakikada bir veyahut yarım saatte bir oyun kapanıyor hiç bir crash vermeden sadece kapanıyor çok can sıkıcı bir durum
  9. Ardahan

CS 2 neden bana gelmiyor?

bendede o soru işareti var banada gelmedi
  10. Ardahan

Steamde 200 TL bütçe ile oyun önerisi?

god of war
  11. Ardahan

Bu şey virüs müdür !!

driver lardan birini silmiş olabilirsin driver booster dan tarama yap hangisini silmişsen çıkar
  12. Ardahan

Üstteki üye hakkında bir şey yaz

animeci cici
  13. Ardahan

Rdr 2 DLSS Bozulma Yardım

yalnız girdiğim sitede son sürüm 3.1.11 bunu indirdim
  14. Ardahan

Dlss güncelleyince böyle oldu teşekkür ederim eskisine nazaran daha iyi performans artışıda oluyormu güncelleyince ?
  15. Ardahan

Oyun orjinal epic games birde dlss guncelleyip deneyeceğim Dlss kapatınca düzeliyor bu arada
  16. Ardahan

farkındayım dostum Arthur başka birine döndü bende zevk alamadım duzelticem umarım 1684760871 Öyle birşeymi varmış hemen güncelleyeceğim teşekkür ederim umarım düzelir
  17. Ardahan

DLSS Kalite modunda karakterlerin saçları sakalları bozuluyor buda rahatsız ediyor yanlış yaptığım bi ayar mı var arkadaşlar ? ne önerirsiniz
  18. Ardahan

Dizi Film Önerisi Yaparmısınız

el caminoyu bitirdim şimdi başlıyorum better call saula teşekkür ederim
  19. Ardahan

Dizi Film Önerisi Yaparmısınız

Dostlar breaking bad bitirdim boşluktayım kesinlikle izlemen gerek dediğiniz bir film veya dizi var mıdır ?
  20. Ardahan

bu işlemciye stock fan yetermi (ekran kartım rtx 3050)

bendede aynı işlemci var ekran kartı da aynı ve stock fan kullanıyorum anormal bir durum yok yetiyor daha serin çalışmasını istiyorsan alabilirsin
Top Bottom