Arama sonuçları: *

• Users: Ardahan
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Ardahan

Xbox Gamepass Bannerlord Oyundan Atıyor

Gamepass üyeliği aldım bannerlord oynarken 20 dakikada bir veyahut yarım saatte bir oyun kapanıyor hiç bir crash vermeden sadece kapanıyor çok can sıkıcı bir durum
  2. Ardahan

Rdr 2 DLSS Bozulma Yardım

DLSS Kalite modunda karakterlerin saçları sakalları bozuluyor buda rahatsız ediyor yanlış yaptığım bi ayar mı var arkadaşlar ? ne önerirsiniz
  3. Ardahan

Dizi Film Önerisi Yaparmısınız

Dostlar breaking bad bitirdim boşluktayım kesinlikle izlemen gerek dediğiniz bir film veya dizi var mıdır ?
  4. Ardahan

Game Pass Alınır mı ?

Game Pass alınır mı aylık 30 TL diyor Önceden ücretsiz aldığımız bir yer vardı o kampanya bitti sanırsam
  5. Ardahan

Çözüldü✓ Bilgisayarıma Trojen Bulaştı Ne Yapmalıyım

internetten dosya indiriyordum aniden windowsa bildirim geldi girdim Trojen yazıyordu Windows defender da temizle dedim ama işe yaramadığını biliyorum bütün hesaplarımdan çıkış yaptım format atacaktım fakat Windowda internetle baglantım kesildi bağlanamıyorum saçma bir şekilde yardım edin az...
  6. Ardahan

Robot Süpürge Önerisi

Robot süpürge almayı düşünüyorum hangi marka model daha iyi ?
  7. Ardahan

The Witcher 3 Mods Yerini Bulamıyorum

İnternetten modları kuruyorum fakat witcherin ana menüsünde mods yerinden ayar yapmamı söylüyorlar fakat bende gözükmüyor sebebi nedir bir yerden açmam mı gerekiyor ?
  8. Ardahan

TurkNet Referans Kodu Arıyorum

Arkadaşlar turknete geçme kararı aldım referans koduyla abone olunca indirim yapıyormuş sanırım iki tarafa isteyen atabilir.
  9. Ardahan

Turk Telekomdan Turk Nete Geçmelimiyim ?

Arkadaşlar turk telekom sözleşmem bugün bitiyor 38 mbps internete 120 TL ödüyorum sizce turknete geçmeli miyim öneriniz nedir ?
  10. Ardahan

Kayserispor vs Fenerbahçe

Kayserispor vs Fenerbahçe kim alır sizce Fenerbahçe ye oynamayı düşünüyorum
  11. Ardahan

Hikayeli Oyun Önerisi

Witcher ve Rdr 2 yi bitirdikten sonra boşluğa düştüm güzel hikayeli oyun önerir misiniz?
  12. Ardahan

Ürün Lekeli Geldi Değişim Yaparlar mı ?

Defacto dan sipariş ettiğim sweatshirt ürünü açtığımda etiketini kopardım sonradan leke olduğunu fark ettim sitede etiketi koparılmış ürün iade edilmez diyor isyan ettim canlı desteğe bağlanamadım sizce mağzadan alırlar mı ? Kargo poşeti fatura vs. bende
  13. Ardahan

The Witcher 3 Karakter Gelişimi Yardım

Arkadaşlar internette herkes kas hafızasını 5 te 5 yapmış ben sadece 3 e kadar yapabiliyorum sebebi nedir ? Yükseltmek için puanımda var ama sağ tıklıyorum olmuyor:
  14. Ardahan

The Witcher 3 Fps Gözükmüyor ?

Dostlar msi afterburner açıyorum fakat fps göstermiyor başka yazılımlarla da denedim fakat olmuyor sorun nedir bunun bi çözümü var mı ? Directx 11 ile girdiğimde gözüküyr 12 de yok
  15. Ardahan

The Witcher Next Gen Update

güncelleme 50 gb diyor neden bu kadar fazla ?
  16. Ardahan

The Witcher 3 Güncellemesi Beklenmelimi

Arkadaşlar Goty edition aldım galiba bi yenileme gelecekmiş oyuna sizce güncelleme geldikten sonramı başlamalıyım ?
  17. Ardahan

MSÜ torpilsiz kazanılmazmı ?

Herkes torpilsiz giremezsin diyor ama ben torpil olsa bile kullanmam zaten hakkımla girmek istiyorum sizce dedkleri gibi hakkımla giremezmiyim ?
  18. Ardahan

Vücutta Bir Sorun Olduğu Nasıl Anlaşılır Yardım

Arkadaşlar harp okuluna gitmek istiyorum 17 yaşındayım ama göğüs kafesimin sol tarafı aşağı doğru olan yeri sağa göre biraz daha dik çıkık gözüküyor ama bana hiç bir sıkıntı yaratmıyor subay olmam için engel olur diye korkuyorum bu sorunun cevabını nerde kontrol ettirerek alırım hastane de hangi...
Top Bottom