Arama sonuçları: *

1. Y

assassin's creed odyssey sürekli olarak crash yiyor

Merhaba. Sistem özellikleri : Msi b450 m a pro max ryzen 5 3600 msi 1050 2 gb tek fanlı 16 gb single ram 3200 mhz cl 16 256 gb m2 ssd Oyun sürekli crash verip atıyor. Crash dosyasını atsam anlayacak biri çıkarmı yada konu hakkında bilgisi olan biri ?
  2. Y

DA5 SİSTEM ALANLAR / ONERİLER

Yani bilemedim bende ekran kartı 60 65 dereceler çok normal ama bende yan cam oyun oynayınca ısınıyor çözemedim. tabii ki pazartesi geliyor kargo takıp montajlayip deneyeceğim ama aldığım soğutucu arkadaşımda var ve onun kasası daha kötü soğutma anlamında oyunlarda max 60a yaklasıyor ama...
  3. Y

DA5 SİSTEM ALANLAR / ONERİLER

İşlemci voltaj ayarı yapmak iyi olur sıcaklığı düşürmek için 1.2 volt 4100 mhz deneyin amd ryzen master uygulamasindan 10 derece kadar düşüyor ama bunu biostan yapmak gerekiyor ryzen master her kapanıp açıldığında ayari sıfırlıyor çünkü. Psu rgbsi bağlıdır arkada kapama açma tuşunun yanında kare...
  4. Y

DA 5 Sistem Geldi, Öndeki RGB'leri Nasıl Kontrol Ederim?

Yazılımı gösterdiği yerin zamanı ile oluşturdum yazılım link vermemiş ama google yazınca çıkar sanırım
  5. Y

DA 5 Sistem Geldi, Öndeki RGB'leri Nasıl Kontrol Ederim?

Merhaba bende teslim aldım testlerimi yaptım. Kasanın yazılımı var şimdi link atmak yasak mı bilmiyorum. Youtube corsair icue 4000x rgb tempered glass siyah mid tower kasa yaz modart pcnin videosunu izle orada yazılım ile nasıl kontrol edileceği yazıyor kasanın tüm hatları ilede anlatıyor bilgi...
  6. Y

DA5 TEKRAR STOKTA....!!!!

Aldım bende taksitle 10k ya falan geldi mecburen çok mutlu oldum
  7. Y

DA 5 Aldım İptal Olma İhtimali Var mı?

Büyük ihtimal iade veya iptal eden 1 kaç kişi olduysa bunun stokları konmuştur arkadaşımızda bu stoğu görüp oradan satın almıştır. Yani birileri sipariş gelmeden iptal etmiş stokta yer açılmış
  8. Y

Yeni Fiyat Performans Sistemim İçin İstekleriniz

Ryzen 3600 veya 5600xli RTX 3060 lı fiyat performans en fazla 12 k şeklinde fiyat olacak şekilde olabilir
  9. Y

DA5 Sistemi Kimler Mi Aldı ?

Şahsen Ocak ayından berri para biriktirip bir sistem almaya çalışıyorum. Abulldah kralın sistemi hep aradığım parçalardan oluşan bir sistemdi ve fiyatı çok iyiydi. incehesap sistemlere en fazla 1 tane alabilir kotası koyabiliyor başka sitelerdede gördüm bunları. Site hatalarını görüntülemeye...
Top Bottom