Arama sonuçları: *

• Users: asdkle
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. A

Tab S6 Lite Hala Alınır Mı?

Sizce hala alınır mı? Sadece ders amaçlı kullanılacak birkaç yıl.
  2. A

Gözde Şişlik Ve Kızarıklık-Morluk

3 gündür her uyandığımda gözüm şiş bugün de kızarıklık ve morluk başladı. Sadece bir gözümde var bi anda oldu anlayamadım göz kapağım şişip kızarıyor. Hastane randevusu yok belki bir bilen olur diye buraya yazayım dedim.
  3. A

Sistemim Ne Kadar Eder?

Hepsi geçen yıl haziranda alındı. -Aoc G2490vxa 23.8" 144Hz 1ms monitör -
  4. A

2. El Keman ve Gitar Fiyat Belirleme

Elimde Victoria Cg170N 4/4 gitar ve uzun zaman önce aldığım ama bir sıkıntısı olmayan 1/2 keman var. Gitar çok kısa kullanıldı. Kaç TL'ye koyabilirim? Fotoğrafları aşağıda. https://www.hizliresim.com/9jnr69i https://www.hizliresim.com/rqp3ccq https://www.hizliresim.com/n4hxbme...
  5. A

Espresso Makinesi Önerileri

Kendi kullandığınız makineleri ve görüşlerinizi paylaşır mısınız?
  6. A

Yazılım Bölümü İçin Bilgisayar

Yazılım okuyan bir arkadaşa laptop bakıyoruz. Bütçe 25.000
  7. A

Düzensiz Beslenmeden Kurtulma

Bir zamanlar gayet dengeli ve düzgün beslenirken yaklaşık 3 haftadır sürekli aburcubur yiyorum ve kendime hakim olamıyorum. Boy kilom normal ancak pis beslenme yüzünden cildim mahvoldu ve enerjim çekildi sanki. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
  8. A

Kasa fanından ses geliyor.

Dün gece hiçbir sorun yokken şimdi bilgisayarı açtığımda kasanın en üst fanından ses geliyor. Çok tozlu da değil.
  9. A

Kadir Şeker Tahliye Edildi!

Ne düşünüyorsunuz?
  10. A

Epic Games Hesabımı Nereden Satabilirim?

Düşük bi fiyata koymayı düşünüyorum ama hangi siteden satabilirim?
  11. A

Bu havada nasıl yemek taşınır?

Yanımda yemeğimi taşırım genelde ama bu havada bozulmayacak şekilde nasıl taşıyabilirim?
  12. A

Görev Çubuğu Rengi Değiştirme

Rengi neden değiştirilmiyor? Bu şekilde gözüküyor.
  13. A

Bir anda başlayan burun akıntısı ve hapşırık

Arkadaşlarımda da bende de dünden beri burun akıntısı, halsizlik ve hapşurma var. Sebebi ne olabilir, bir anda başladı. Sıcaklardan falan mı kaynaklı acaba?
  14. A

Şu ana kadarki favori Eurovision performanslarınız!

Ülke fark etmeden aşağı bırakabilirsiniz. İlk Everywhere That I Can atacak aslanı bekliyorum.
  15. A

Pre workout önerileri

Uygun fiyatlı, etkisini gördüğünüz bir ürün önerebilir misiniz?
  16. A

Bu ayakkabıyı nereden bulabilirim?

Nike Erkek Court Lite 2 arıyorum. Satışını yapan hiçbir yer bulamadım. Satan, temiz birini nasıl bulabilirim? 39 numara lazım.
  17. A

Kırık JBL T460BT Kulaklık

Kırıldı ama çalışıyor. Buna yapılabilecek bir şey var mıdır yoksa direkt çöpe mi?
  18. A

Estetik Doktoru Hakkında Bilgi Edinme

Devlet hastanesinden bir estetik cerrahına randevu aldım. Hastanedeki tek estetik cerrahı o. Sorun şu ki daha önceki hastalarıyla ilgili, yaptığı ameliyatlarla ilgili herhangi yorum vs. yok internette. Ayrıca süreçle ilgili bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?
  19. A

Devlet hastanesi plastik cerrahi randevusu

Plastik cerrahiye randevu alamıyorum, birinin sevk etmesi falan mı gerekli?
  20. A

Uygun fiyatlı protein tozu önerileri

Soru başlıkta. Yulafa ve shakelere koyacağım.
Top Bottom