Arama sonuçları: *

1. E

2000TL bandında mouse önerisi

Fingertip tutuş ile kullanıyorum. Taksitle alabileceğim bir yer olması gerek. Halihazırda deathadder elite kullanmaktayım. Gecikme ve malzeme kalitesi olarak üzmeyecek bir şey istiyorum. Kendi bulduğum mouse...
  2. E

1500-2500TL ARASI KLAVYE ÖNERİSİ

Kablosu değiştirilebilir veya kablosuz bir klavye arıyorum. Yurtdışından istemiyorum, TKL veya %60 vs. olursa daha iyi olur. Ne önerirsiniz arkadaşlar?
  3. E

1500-2000TL Klavye önerisi

Kablosu değiştirilebilir veya kablosuz bir klavye arıyorum. Yellow switch olabilirse çok güzel olur. Ne önerirsiniz
  4. E

2000TL KABLOSUZ KLAVYE ÖNERİSİ

hocam bu klavyeyi önerdiler benimde hoşuma gitti ama white switch bu switchi beğenmedim gerekirse bütçeyi çıkıp sarı switchliyi almayı planlıyorum başka klavyelere bakıyorum o sırada
  5. E

2000TL KABLOSUZ KLAVYE ÖNERİSİ

2000tl civarı kablosuz klavye arıyorum TKL olması tercihimdir %60ta olabilir. Ne tavsiye edersiniz
  6. E

PC'm Kırmızı çizgiler gösteriyor başlangıç ekranında

Arkadaşlar bugün normal bir şekilde pcmi açmıştım mousem için driverını kuruyordum sonra pcden bi kalkıp geldim geldiğimde pc masmavi bi ekran vardı hiçbi yazı yoktu sonra bende kapatıp açıyım dedim yeniden başlatma tuşuna bastım artık pc siyah ekran veriyor arada birde şu ekranı veriyor...
Top Bottom