Arama sonuçları: *

1. M

Mikrofon Pcde Gözükmüyor

Arkadaşlar bugün elime Steelseries Arctis 1 geçti gayet güzel ses falan geliyor ama mikrofonu algılamıyor. Denetim masasına falan her yere baktım bütün jak girişlerini denedim yok olmuyor. Telefonda karşımdakine gayet iyi ses gidiyor mikrofonda sıkıntı yok. Kasanın jak girişlerinde bir sıkıntı...
  2. M

Klavyede 3 Tane Tuşa Aynı Anda Basamıyorum

klavye a4 tech eski bi klavye oyun oynarken 3 tuşa aynı anda basmak gerekiyor ama basınca beep beep diye ses çıkıyor ve sadece 2 tuşu algılıyor
  3. M

Bilgisayarda hiçbir şey açılmıyor

Bilgisayar bu sabah oyunları açmamaya başladı. Easy Anti-Cheat çalışmıyor hatası alıyordum sil yükle yaptım fakat olmadı. Bende başka bir yol denemek için görev yöneticisine girdim, hizmetler kısmından 'hizmetleri aç'a tıklayınca bile bilgisayar Microsoft management Console çalışmayı durdurdu...
  4. M

Sistem açılması için 1 kere resetlemem gerekiyor

Bilgisayar Windows 10. Bilgisayar biostan önceki Asus ekranını gösteriyor ama sonrası sanki kablom takılı değilmiş gibi siyah ekran oluyor . Bilgisayarı 1 kere resetlemeden görüntü gelmiyor. Yardım ederseniz sevinirim. Sistemim: Asus A350M-K/1050ti/ryzen 5 1500x sistem 4 yıldır var son 3 aydır...
Top Bottom