Arama sonuçları: *

1. H

hangi kulaklığı almalıyım bu üçü arasından veya öneriniz var mı

Steelseries in bu modelini aldım iade ettim geri, ses yüksekliği çok iyi aşırı tiz malzeme kalitesi çok iyi ancak kulaklık başları kafa bandına bağlandığı oynar mekanizma vida ile tutturulmuş ve o kulaklık başlarını hareket ettirdikçe o vida gevşiyor ve kulaklık başları kafalıktan çıkıyor, ve...
  2. H

Dostlarım 3 Laptop Arasında Kaldım

Omen al kardeş hiç düşünme, yüklü miktarda paran var; talisman mı alırsın? C serisi mi alırsın?
  3. H

msi mag coreliquıd 240r v2 rgb bağlantısını asus anakarta yapamıyorum

Teşekkür ederim önerin için deep cool un bi kontrolcüsünü aldım halloldu sorun biraz pahalıya geldi bana ama işimi çok güzel çözdü asus armory create'e bağladım ordanda Corsair in icue yazılımına bağladım hepsi senkronize şekilde çalışıyor
  4. H

SENİN CUMHURBAŞKANI ADAYIN KİM?

Yazık kafana gerçekten daha iktidara gelmeden rusyaya ayar veren bir aday böyle saçma sapan bir paylaşım yapıyorsa vah halimize, Zelenski aday olduğunda ne vaatler verdi? Aynısını şimdi sizin demokrat dedeniz veriyor, dedeniz gelirse 1 seneye kalmaz Ukrayna gibi Rusyayla savaşmaya hazır olun.
  5. H

önerdiğin bir çoğaltıcı+kontrolcü varmı? bende corsair in çoğaltıcısı var ancak girişlerinin hiçbirisi uymadı
  6. H

asus rog b250f anakarta msi mag coreliquıt 240r v2 sıvı soğutucuyu taktım ancak fanların ve pompanın rgb sını takacak pwm girişi uymuyor, anakart pwm girşi 4 pin soğutucunun girişleri 3 pin. bilmiyorum benmi yanlış bir şey yapıyorum
  7. H

dell 27'' g2722hs vs asus vg249q 23.8

https://www.gaming.gen.tr/urun/189047/dell-27-g2722hs-ips-165hz-1ms-full-hd-adaptive-sync-gaming-monitor/ https://www.amazon.com.tr/gp/product/B082NRKT4K/ref=ppx_yo_dt_b_asin_image_o00_s00?ie=UTF8&th=1 bu iki monitör arasında kaldım, masaüstü donanım i5 7400+gtx1050ti ve bazı durumlarda...
  8. H

Kasa fanı ile laptop soğutucu yapmak

Valla laptopu yakana kadar bu parayı veririm, daha önce dilim sütten yandı, eski Acer marka laptopumun haricî ekran kartı belleği yandı evde onboard şekilde dizi film izlemeye tv ye bağlamak için kullanıyorum, fikir olarak da uzun zamandır aklımda var, elimde zaten halihazırda kullandığım...
  9. H

Kasa fanı ile laptop soğutucu yapmak

yakın zamanda dell g15 5511 laptop aldım oyunlarda özellikle btf2042 de 100 dereceleri görüyor bu sebepten soğutucu aldım ama soğutmaya yetmiyor, aklımda masaüstü pc fanından laptop soğutucu yapmak var 2 tane 1600rpm 12V lık 4pin fan alsam bunu 24V 2A adaptör ile beslesem bi adette hız...
  10. H

Dahili grafik sürücüsünü yükleyince pc de takılma sorunu

Yüklemeden olmuyor işte. Nividia kullanılmıyor o zaman daha doğrusu ben kullanmadım, nividia devre dışı kalıyor ve ayrıca hd grafik yüklü olmayınca güç tüketimi çok fazla ekran parlaklığı kısılmıyor vs.
  11. H

Dahili grafik sürücüsünü yükleyince pc de takılma sorunu

Herkese iyi geceler. İki üç aydır laptopta bu sorun var ve hiçbir şekilde çözüm bulamadım. Kanser oldum yemin ederim. Temiz kurulum yapıyorum bütün sürücüleri yüklüyorum ama şu Allah'ın cezası intel hd grafik sürücüsünü yükleyince bilgisayara birşeyler oluyor. Görev yöneticisini açıyorum 30 sn...
Top Bottom