Arama sonuçları: *

1. YUNUS29

Hayalinizdeki Araç !

çok degıl aslında ama hayel işte seviyorum bende Mitsubıshı lancer
  2. YUNUS29

❌İndirim Bitti! AM5 CPU ANTİ-BÜKÜLME SOKET KİTİ VERGİ DAHİL 186TL YAPIŞ

remen para tuzagı yahu yıllardır pc toplarım.. oakadar işlemcı geçtı elımden..ufacık anakartlara kocaman hava soğutucalar takıldıgını gorduk . ne işlemcılerde nede anakartlarda bı arza gorduk keza aynı şey ekran kartı tutucular ıçın de gecerlı ... boyle şeyler tamamen hobi ve görsel zevk
  3. YUNUS29

AKILLI SAAT ÖNERİSİ LAZIM

herkese tesekkur ederim arkadaşlar Qcy aldım..
  4. YUNUS29

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-redmi-watch-3-active-akilli-saat-sesli-gorusme-p-HBCV00004PPW5Y?magaza=%C4%B0deal%20Sanal 1714114963 https://www.hepsiburada.com/qcy-watch-gt-amoled-siyah-akilli-saat-sesli-gorusme-pm-HBC00005X3UCR 1714114994 bu iki model arasında kaldım hocam sızce hangısı...
  5. YUNUS29

Arkadaşlar bütçem 1000 - 1500 arası
  6. YUNUS29

TV BOX önerirmisinzi Bütçe 1500 TL

Arkadaslar 4k Android tv kullaniyorum ama cok yavaş Normal kanallar Sürekli Degisiyor karisiyor Hızlı arayuzu olan Ve Donma kasma yapmayacak bi cihaz ariyorum
  7. YUNUS29

❌İndirim Bitti! 🔥Paribu hesabını doğrula 1000₺ kazan🔥🔥

Yakinda Haberlerse Paribu Korsan saldiri oldu Kullanici bilgileri çalindi diye birsey duyarsaniz Şaşirmayin
  8. YUNUS29

🔥İndirim Phantom Spirit ve Pearless Assassins 1499 TL

LİNKLER BOZUK GALIBA
  9. YUNUS29

NET GSM kullanan Varmi Nasildir ?

Tesekkurler hocam şansımı tekrar deneyeyim ozaman
  10. YUNUS29

400 K. Alınabilecek Araçlar nelerdir

Tesekkur ederim hocam
  11. YUNUS29

400 K. Alınabilecek Araçlar nelerdir

Arkadaslar 400 K bütçeye uygun araç almak istiyorum İlkkez Araba alıcam Ve Ailem icin de uygun olsun istiyorum Neler tavsiye edersiniz Hangi marka tercih etmeliyim Not: Kocaeli ve İstanbul dan Olursa Cok iyi olur
  12. YUNUS29

NET GSM kullanan Varmi Nasildir ?

Arkadaslar PTTCELL kullaniyorum 40gb 2500 dk ve 2000 sms 265 TL teklif sundular... Ama ben bunlarin yarisini bile bitiremiyorum Daha dusuk Paket ve fiyat Olan Baska Tarife onerebilirmisiniz NET GSM. Kullanan varsa Biraz Bahsedebilirmi
  13. YUNUS29

Rs200 baslangıc için ideal mi?

Bende İlk basladigimda Cok kararsiz kalmiştim Ama Tavsiyem 125 ve 200 Cc alma 150 ve 160 cc Gayet ideal Ben NS160 almiştim 125 likler Cok Yavaş kaliyor.. Zaten 1 aya Kalmadan Rahatca Kullammayi ogreniyorsun Sen Yeterki öyle Teker yapimm... karı kiza Hava atim Gibi Delikanliliklar Yapmaya...
  14. YUNUS29

TR de olmayan bu klavyeyi nasıl alabilirim ?

Evet hocam bendim 🙂 Younwen diye bi kargo ile geldi urun Kargo Bedeli 12 $ Yazmişlardi 760 TL vergi yazmiş saolsun PTT eve getirdi Ama Normal Kargo ile Alanlarin Bazilarina 200..300 TL cikmişti O iş biraz Şans işi galiba. Ama Şunu Soylemek isterimki Üzülerek Sattigim bi üründü PC satinca Boşta...
  15. YUNUS29

TR de olmayan bu klavyeyi nasıl alabilirim ?

Daha Bu sabah 2400 e sattim Aynı ürünü İndirimlerde 1600 TL ye aldim 760TL de Vergi cikti haberin olsun ama ben Epomaker den almiştim hocam Ses olarakda gayet guzel bi cihaz Tavsiye ederim.
  16. YUNUS29

Pc sürekli kendini kapatıyor

Malesef bircok kisinin basina gelen Yazilimsal Sorunlar ... Karnel 41 olarak adlandiriliyor.. ben Bios guncellemesi ile Bi nebze olsun rahatlamiştim
  17. YUNUS29

Tam 23.500 Türk lirasına uygun F/P bilgisayar önerisi

Hocam PC hocasi Sistem yayinlayacak yakinda galiba Takip de ol bence
  18. YUNUS29

Oyun onerisi arkadasla oynamalik

Hocam Kaldir Postu Ceza yersin... Burdan degil 2. El Bölümünden Aç
  19. YUNUS29

Prison Break Bitti. Yeni öneri lazım

CERNOBİL kesinlikle izle
  20. YUNUS29

🔥İndirim Abdurrahman Tatlıcı Tadıbu Kakaolu Fındık Ezmesi 2 x 330 G 205TL

HOCAM BURDA DAHA UCUZDEGILMI ? https://www.idefix.com/abdurrahman-tatlici-tadibu-kakaolu-findik-ezmesi-850-g-p-1919847?vendorId=2047&utm_source=akakce&utm_medium=cpc&v=1.13.9 1710927684 HIRMA TADI CIKOLATA ILE GARIP OLMUYORMU ?
Top Bottom