Arama sonuçları: *

• Users: YUNUS29
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. YUNUS29

AKILLI SAAT ÖNERİSİ LAZIM

Arkadaşlar bütçem 1000 - 1500 arası
  2. YUNUS29

TV BOX önerirmisinzi Bütçe 1500 TL

Arkadaslar 4k Android tv kullaniyorum ama cok yavaş Normal kanallar Sürekli Degisiyor karisiyor Hızlı arayuzu olan Ve Donma kasma yapmayacak bi cihaz ariyorum
  3. YUNUS29

400 K. Alınabilecek Araçlar nelerdir

Arkadaslar 400 K bütçeye uygun araç almak istiyorum İlkkez Araba alıcam Ve Ailem icin de uygun olsun istiyorum Neler tavsiye edersiniz Hangi marka tercih etmeliyim Not: Kocaeli ve İstanbul dan Olursa Cok iyi olur
  4. YUNUS29

NET GSM kullanan Varmi Nasildir ?

Arkadaslar PTTCELL kullaniyorum 40gb 2500 dk ve 2000 sms 265 TL teklif sundular... Ama ben bunlarin yarisini bile bitiremiyorum Daha dusuk Paket ve fiyat Olan Baska Tarife onerebilirmisiniz NET GSM. Kullanan varsa Biraz Bahsedebilirmi
  5. YUNUS29

GÜÇ KABLOSU OLMAYAN EKRAN AKRTI bu nasıl mümkün ?

arkadaşlar youtube de bir videoya denk geldım PC de muhtesem bi kablo gizleme olayı var üstelik ekran kartı gücünü anakart tan alıyor. bunu başka hangi markalarda bulabılırız ? link:
  6. YUNUS29

PC RESETLEME ( KARNEL 41 HATASI NEDİR ?

arkadaşlar pc de oyun sırasında bazı oyunlarda pc reset atıyor BF5 de yapıyordu anakart guncellemesı yaptım ve duzelmışdi aylardır yapmıyordu ama akşam sniper ghost warrior contracts 1 yukledım bu oyunda da yaptı ama Cod 2019 FİFA 19 FLN da oynuyorum 4K da hıç bırsorun olmuyor. acaba bu...
  7. YUNUS29

soundbar VS 2+1 ses sistemi ?

ATKADAŞLAR hangısını almak mantıklı bass lar hangısınde daha ıyıdır soundbar VS 2+1 ses sistemi
  8. YUNUS29

4K Pc Hangi Oyunlarda Test etmeliyim

Arkadaslar 4K pc Topladim Test için Hangi Oyunlari Kullanmaliyim Sistemi Tam yük altina hangi oyunlar Sokar Sistem R5 5600 Rx 6900xt 16 GB Ram B450 S2 Anakart 850w Gold PSU
  9. YUNUS29

Öneri Kablosuz TKL klavye önerir misiniz? Arkadaslar Bütce 2K

Arkadaşlar bütce 2K mümkünse TR dil desteği olsun
  10. YUNUS29

1500 TL KABLOSUZ VE NUM PAD SIZ KLAVYE önerirmisinız ?

arkadaşlar boyle bı klavye buldum sızce alınır mı? ? https://www.amazon.com.tr/gp/product/B0CJJW2CVP/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A1DBPZDKZR63XV&th=1
  11. YUNUS29

Yardım 1500 TL KLAVYE ( HANGİSİNİ ALMALIYIM )

Arkadaşlar sabah ki indirimleri kacırdım 1500 TL bütcem var tavsiyelerınızı beklıyorum NUM PAD olmasın TKL arıyorum sizce bunlar nasıl ? https://www.hepsiburada.com/redragon-dark-avenger-kabolu-mekanik-klavye-turkce-red-switch-rgb-p-HBCV00004V7STA?magaza=WB%20Teknoloji...
  12. YUNUS29

Yardım İncehesap Kart Tanimlama hatasi Acil yardimm

Arkadaşlar boyle bir hata aliyorum İndirimlerde Reddragon Klavye alacagim yardimci olurmusunuz
  13. YUNUS29

Bu Klavye Alınır mi ?

Arakdaşlar 1K. ya Bu klavye alinirmi 2. Elde 1 aylik cihaz
  14. YUNUS29

KLavye önerebilirmisiniz (1K ) Bütçem var

Arkadaslar TKL olarak 1000TL bütce ile Klavye önerebilirmiziniz..
  15. YUNUS29

Laptop Hangı Ram Destekliyor

Arkadaslar Laptopa Ram Eklicem Eski bi laptop. Soketin üstünde DDR4 yaziyor Ama Ram de herhangi birsey yazmiyor Ne yapmam lazim DDR4 Ram mi alacağim ? Birde MHZ Degeride yazmiyor malesef arkadaslar
  16. YUNUS29

TKL Klavye Alacağim Öneride bulunurmusunuz

Bütce 1000 TL TKL olması şart dostlar...
  17. YUNUS29

Yardım DDR4 BOZUK 32 GB RAM

Arkadaslar elimde 32gb Ram var Sıfır alınmiş Amam 4 tane Farkli sistem de denedik Çaliştıramadik .. Servis de Herhangi bir sorun yok diyor Ne yapabilirm
  18. YUNUS29

Sisteme Kaç W PSU Lazim ?

Arkadaşlar benim Sistem de şuanda 850W psu var 4K da Oynarken Pc Biranda Kapaniyor Veya Furmak test yaptigimda 4K da. 1dk sonra kapaniyor Galiba psu arzali. Elimde yedek PSU olarak. Corseır VS650W psu var Bu sisteme yeterli olurmu sorunsuz Beni gotururmu acaba ? Sistem özellikleri R5 5600...
  19. YUNUS29

Yardım PSU 12V Kanalı bozuk Ne yapabilirim

Arkadaşlar Bu PSU. Sahibim 12V toplan 3 kanal var fakat 2tanesi ne Ekran kartini takinca Pc Yüke girdiginde kapaniyor 1tanesi ile Rx 6900xt. Besliyorum Acaba Bunun Tamiri olurmu ? Ve Tek kanaldan Beslemek Zarar verir mi ? Kutusunda 5sene garanti yaziyor ama evrakda 2 sene. Hangisini Baz...
  20. YUNUS29

Pc Kapanıyor Ne Yapmalıyım.?

Merhaba Arkadaşlar Pc Bir kaç gündür Oyun Oyun oynarken Kapanıyor Ve 10dk Sonra Acılıyor Bu arada Hiç bir tepki vermiyor W11 geçtikten sonra boyle olmaya basladi Sıcaklıkları kontrol ettim Rx5600: 65 derece Rx6900xt: 70 derecede
Top Bottom