Arama sonuçları: *

1. K

R7 2700X+RTX 2060 Sistemde Drop Yiyorum

Bu olur mu nvidia sürücüsünün 1623164346 Bu olur mu nvidia sürücüsünün
  2. K

böyle 1623164016
  3. K

Oyunlarda valorant dışında hepsi hdd ye kurulu da zaten okadar oyunum yok apex valo rocket league gta 5 ve ısı değerlerim 50 60 yani.normal
  4. K

Merhaba ben fpsimin yüksek olmasına rağmen rocket league valorant gibi oyunlarda drop yiyorum ve geçen gün valoranta oyun oynarken televizyon kapandı ve açıp kapadığımda biosa geldi pc ve pc yi aldığımdan beri temizlemedim parçalar şunlar *GİGABYTE 2060 RTX 6GB OC VERSİON 192 BİT *AMD 7 2700X...
  5. K

Eski bir televizyon eski bir hdmi ve düşük çözünürlük

Ben şimdi pc yi topladığımda monitör almadım onun yerine evde kullanılmayan 2012 zamanından kalan bir televizyon vardı ve çözünürlüğü tam ekran olması için oyunlar 1360x760 oluyor ve hdmi kablosuda eski Bu eski olması ve hdminin de eski olması Oyunlarda drop yapar mı ve ben asusun 0.5 ms 165hz...
  6. K

Bilgisayarı temizlemek fps drop ve fps artışı yapar mı

Birde arada bir drop giriyor ama fps im iyi valoranttan çıkınca bazen pc kapanıp açılıyor pc de bir sıkıntı olabilir mi acaba
  7. K

Bilgisayarı temizlemek fps drop ve fps artışı yapar mı

Kasamı ben büyük ihtimalle 1,5 yıl önce aldım Ama bilgisayarın içi açıp bir kere bile temizlemedim bu fps düşüşü veya drop yaşatır mı temizlersem peki fpsim yükselir mi acaba Pc özellikleri *RTX 2060 6GB 192BİT OC MODELİ GİGABYTE *ANAKART GİGABYTE B450 S2H MODELİ 3200 MHZ OC *16 GB RAM...
  8. K

Çift Monitör Kullanmak FPS Düşürür mü?

Yani şu anda sistemimde şu zamana göre oyunlarda fpsleri doğru düzgün şekilde veriyor mesela şuan televizton kullandığım için gta 5 gibi oyunlarda vsync açık oynuyorum çünkü yüklendiğini görebiliyorum ekranın ben zaten hem sadecd chate ve ana ekranda bir şey yaparken ikinci ekranımda olsun daha...
  9. K

Discord yada yayın chati falan okursam drop yada fps düşüşü yaşarmıyım
  10. K

Merhaba ben viewsonic 75 hz pivot monitör ve ana monitör olarak aoc 144 hz monitör alıcağım sistem özelliklerim şunlar: *RTX 2060 oc 6gb 192bit *AMD RYZEN 7 2700X *16GB RAM (ama 32'ye yükselticeğim) *GİGABYTE Anakart modelini bilmiyorum *HARDİSK 1 TB BARRACUDA *SSD 240 GB SAMSUNG EVO...
Top Bottom