Arama sonuçları: *

1. F

Ea 300k için ne yapmam gerek

Arkadaşlar tyt 45-50 ayt 15-20 arası geliyor ayt 30 olsa istediğim sıralama hemen hemen geliyor sizce yapabilirmiyim ayt mat konu eksiğim var sosyalden kapatmak istiyorum açığı
  2. F

70 günde 200k gelir mi ?

Arkadaşlar Tyt 45 ayt 18 net yapıyorum eşit ağırlığım sizce bu süreçte 200k yapabilirmiyim ?
  3. F

EA 200-150K Arası için Ne Yapmam Gerek ?

Arkadaşlar Tyt 45 Ayt 18 net yapıyorum konu eksiklerim var kalan 3 ayda ne yapmam gerek bu sıralamaya girebilirmiyim?
  4. F

4000 TL Telefon Önerisi

Arkadaşlar Günaydın bu fiyat bandında telefon önerir misiniz? telefondan oyun oynayan biri değilim kamera benim için önemli
  5. F

YKS Sayısal 100-150K Zormu ?

Arkadaşlar peki dershane gereklimi yoksa doping hafıza gibi şeyleremi yöneliyim ? Dediğim gibi temelim çok yok
  6. F

Çok temelim olmadığı için ortalamam düşer diye geçmiyorum.1 senede umarım yapabilirim çalışıp.
  7. F

Arkadaşlar 12.sınıf öğrencisiyim. Tm bölümündeyim. Sayısala geçmeyeceğim çünkü OBP vs düşebilir ondan dolayı evde ve dershanede halletmeyi düşünüyorum. Sizce 1 senede böyle bir derece yapılabilir mi? Az çok fenden anlıyorum fizik hariç.
  8. F

UPS Kargo İtopya garanti

Hocam evet kod verdiler ama o kodu nereye gircem sitede işte
  9. F

Yks son gün neye bakıyım

Hocam bende radayant oldum çalışmaya başlıyorum şimdi Hacetepe Tıp istiyorum kazanırım herhalde
  10. F

UPS Kargo İtopya garanti

Arkadaşlar merhaba yakın zamanda monitörüm bozuldu ve İtopya'ya garantiye göndereceğim. Lakin kolum kırıldığı için dışarı çıkamıyorum UPS Kargo'yu eve çağırmayı planlıyorum. Sitede hangi şeyleri işaretlemeliyim ?
  11. F

AOC ürünü nasıl garantiye yollayabilirim ?

Arkadaşlar hiçbir yerde iletişim bulamıyorum itopyadan aldım monitörü nasıl garantiye yollayabilirim ?
  12. F

Şu özellik te telefon önerisi

İphone se 2020 aynı işlemciler
  13. F

Far Cry 5 Gold Editon vs New Dawn Deluxe

Hocam oynadım onu
  14. F

nfs payback vs nfs heat vs control ultimate edition

Hocam hepsi gamepaste var 30 TL ye böyle oyunları max 1 ay oynarsın zaten
  15. F

Season pass var hocam
  16. F

Hocam ama gold edition değil
  17. F

Hocam aslında epic sürekli kupon veriyor beğenirsem new dawn alırım teşekkür ederim
  18. F

Harbiden ya 10 TL farkla new dawn alıyoruz napcam bilmiyorum.
  19. F

Arkadaşlar far cry 5 gold editon 31 TL ama new dawn deluxe editon 42 TL yanında far cry 5 geliyor gold editon almaya gerek varmı ?
  20. F

Yerel C de Temp Klasörü Nedir

Sizdede varmı hocam ?
Top Bottom