Arama sonuçları: *

1. F

Ea 300k için ne yapmam gerek

Arkadaşlar tyt 45-50 ayt 15-20 arası geliyor ayt 30 olsa istediğim sıralama hemen hemen geliyor sizce yapabilirmiyim ayt mat konu eksiğim var sosyalden kapatmak istiyorum açığı
  2. F

70 günde 200k gelir mi ?

Arkadaşlar Tyt 45 ayt 18 net yapıyorum eşit ağırlığım sizce bu süreçte 200k yapabilirmiyim ?
  3. F

EA 200-150K Arası için Ne Yapmam Gerek ?

Arkadaşlar Tyt 45 Ayt 18 net yapıyorum konu eksiklerim var kalan 3 ayda ne yapmam gerek bu sıralamaya girebilirmiyim?
  4. F

4000 TL Telefon Önerisi

Arkadaşlar Günaydın bu fiyat bandında telefon önerir misiniz? telefondan oyun oynayan biri değilim kamera benim için önemli
  5. F

YKS Sayısal 100-150K Zormu ?

Arkadaşlar 12.sınıf öğrencisiyim. Tm bölümündeyim. Sayısala geçmeyeceğim çünkü OBP vs düşebilir ondan dolayı evde ve dershanede halletmeyi düşünüyorum. Sizce 1 senede böyle bir derece yapılabilir mi? Az çok fenden anlıyorum fizik hariç.
  6. F

UPS Kargo İtopya garanti

Arkadaşlar merhaba yakın zamanda monitörüm bozuldu ve İtopya'ya garantiye göndereceğim. Lakin kolum kırıldığı için dışarı çıkamıyorum UPS Kargo'yu eve çağırmayı planlıyorum. Sitede hangi şeyleri işaretlemeliyim ?
  7. F

AOC ürünü nasıl garantiye yollayabilirim ?

Arkadaşlar hiçbir yerde iletişim bulamıyorum itopyadan aldım monitörü nasıl garantiye yollayabilirim ?
  8. F

Far Cry 5 Gold Editon vs New Dawn Deluxe

Arkadaşlar far cry 5 gold editon 31 TL ama new dawn deluxe editon 42 TL yanında far cry 5 geliyor gold editon almaya gerek varmı ?
  9. F

Yerel C de Temp Klasörü Nedir

Arkadaşlar yerel c de bomboş temp klasörü var siliyorum bida geliyor nedir bu ?
  10. F

Valorant Kaç Kere Daha Sohbet Banı yersem Banlanırım ?

Arkadaşlar veletler yüzünden bugün 2.kez sohbet banı yedim 3 gün verdiler bu sefer kaç kere daha yersem perma yerim veya 2 3 ay yemezsem ceza silinirmi ?
  11. F

Logitech F710 alınır mı ?

Arkadaşlar fifa 21 forza gibi oyunlar için f710 alınır mı? yoksa alternatif varmı ?
  12. F

Fifa 21 Uyumlu Gamepad önerisi

Arkadaşlar merhaba 250tl bütçe ile fifa 21 uyumlu game pad önerisi olan varmı ?
  13. F

Xbox Game Pass PC Ea Play Birleşikmi

Arkadaşlar iyi forumlar belki biliyorsunuzdur fifa 21 ea playe geldi.Ben 30 TL lik game pass alsam ea play oyunlarına erişebiliyorum mu yoksa 12 tllik ea play almam mı gerek ?
  14. F

Rx 580 Ryzen 2600 Rdr 2 Optimize Ayarlar

Arkdaşlar merhaba rdr 2 indirmeyi planlıyorum bu sisteme benzeyen arkadaşlar ayarlarını söyleyebilirmi 60 fps almak için sistemim ryzen 2600 rx 580 4gb 16 gb 3000mzh ram
  15. F

Forza Horizon 4 Hangi sürümü almalıyım

Arkadaşlar Steamde hangi forza sürümünü almalıyım aradaki farklar ne bilen biri rica etsem anlatabilirmi ?
  16. F

Papara Attığım Parayı Geri Çekebilirmiyim

Arkadaşlar iyi forumlar bugün paparaya 600tlye yakın para attım ama o para lazım olmadı onu çekebilirmiyim ?
  17. F

Rainbow Güncel Ne kadar yer kaplıyor

Arkadaşlar rainbow şuna ne kadar yer kaplıyor şuan steam 54 gb indiriyor ama ek olarak daha indiriyor diyenlerde var.
  18. F

Turk Telekom Fiber Getirme Süreci Çok Sürermi ?

Arkadaşlar merhaba yaklaşık 7 yıldır ADSL kullanıcısıyım yakın zamanda TT arka sokağa VDSL internet getirdi. Bende merakımdan Twiterdan yazdım ve bizim sokağa VDSL gelcekmi diye sordum. Numara istediler verdim ve ertesi gün aradılar ve bu yıl içinden sokağımıza fiber internet gelceklerini...
  19. F

300 400 TL Klavye Önerisi

Arkadaşlar bu bütçede klavye önerebilcek varmı ?
  20. F

Hesap Makinesinin Adı Niye "ms-resource:app" olarak gözüküyor?

Arkadaşlar neden böyle oldu güncelleme yaptım bi baktım böyle olmuşlar ?
Top Bottom