Arama sonuçları: *

1. M

w11 de discord açılmıyor

merhaba arkadaslar discort açılmıyor 3 gündür tarayıcıdan açıyorum yardımcı olur musunuz ? ekranda gri şekilde kalıyor
  2. M

Yardım ZTE modem köprüleme / access point

herkese merhaba arkadaşlar evimde iki adet fiber modem var bunlardan biri; ANA MODEM ZTE h3600 diğeri ise; ZTE H267 AV2 bu iki modemi birbirlerine köprülemek istiyorum, yapılabiliyorsa kablosuz. Fakat google üzerinden bir rehber bulamadım. Nasıl yapıldığını bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok...
  3. M

mobil oyun sektörüne girmek için neler yapmalıyım?

Herkese merhaba arkadaşlar, yakın zamanda bir akrabam mobil oyun sektörü ile ilgili çok önemli bir adım attı ve ben de bu adımın bir parçası olmak istiyorum fakat, genç yaşımda olmama rağmen hayatımı ticaret ile geçindiriyorum. Mobil oyun sektörüne girmek istiyorum fakat nereden başlamam...
  4. M

Bu bilgisayar w11 çalıştıramaz

Arkadaşlar merhaba, Ryzen 5 5600 işlemci Rtx3060ti Asus b450m dragon anakartı olan bir bilgisayar aldım, ftpm açık olmasına rağmen w11 kuramiyorum sebebi nedir bulamadım. Yardımcı olur musunuz? 1685709363 Boot ayarlarını legacy den uefi ye çekince düzeldi
  5. M

laptop soğutucu tavsiyesi

merhaba arkadaşlar 1000 TL ye kadar bütçem var kaliteli bir laptop soğutucu arıyorum birkaç gündür ama bulamadım, bilgisayarım 15.5 inc ve oldukça ısınıyor, acer aspire 7 rtx3050 modeli. Ofis işlerimin yanında oyun da oynarım diye aldım ama 20 dk dan sonra yumurta kırsan pişirir öyle bir ısınma...
  6. M

Wordpress yönlendirme virüsü

Merhaba arkadaşlar, İnternet üzerinden yat kiralama işi yapıyorum, işim için bir site yaptırdım ve şu an siteme sanırım bir virüs bulaştı, google üzerinden işletmemi bulup tıkladığım zaman saçma sapan bir siteye yönlendirme yapıyor, bu konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?
  7. M

Kaza yaptım sürücü tutanak tutmuyor

Haklısın, işin sonunda sanırım benim ödemem gerekecek ama yarin bir karakola gideyim en iyisi..
  8. M

Evet ama adam aylardır aramama rağmen bir türlü tutmuyor
  9. M

O işler o şekilde yürüyor mu bilmiyorum, şikayet edersem ve adam bu sefer hiç tutanak tutmazsa diye korkuyorum
  10. M

Merhaba arkadaşlar, bir sorunum var ve çok ciddi, yaklaşık 2 ay önce mötorsikletime arkadan bir servis şoförü çarptı, ruhsatının fotoğrafları ve kazanın fotoğrafları var, o gün yanımızda tutanak olmadığı ve gece saatleri olduğu için tutanak tutmadık, adami her gün arıyorum ama hep geçistiriyor...
  11. M

uygun fiyatlı drone önerisi

bütçe konusunda emin değilim, 3000 4000 e bulsam süper olur ama sanmıyorum süper bir şey bulursam bilgisayarımı satarım o da 9000 1000tl falan eder
  12. M

Yardım Valorant oynarken mavi ekran hatası alıyorum

windows 10 mu kullanıyorsun 11 mi
  13. M

Yardım Valorant oynarken mavi ekran hatası alıyorum

reis genelde ram sorunları sebebiyle oluyormuş ram testi yaptın mı ?
  14. M

uygun fiyatlı drone önerisi

arkadaşlar merhaba birkaç gündür şartlarımı zorlayarak adam akıllı fakat çok da pahalı olmayan bir drone almak istiyorum, daha önce açılmış konular var ama malum ekonomimiz çok iyi olduğu için fiyatlar hep değişiyor, kamerası iyi, kendisi iyi bir drone önerir misiniz? djı önerileriniz baya...
  15. M

Çözüldü✓ Yeni anakart aldım bilgisayar açılmıyor.

Neyseki Trendyol dan aldım, eyvallah kral
  16. M

Soketleri uyuyordu, ikisi de 1151 soket, soket dışında uyumluluğu da mi var 😩
  17. M

Merhaba arkadaşlar, bu bilgisayarlar ile aram hiç düzelmiyor, eski Anakartimda bilgisayarım ekran kartını çalıştırmıyordu, ben de ekran kartimi baska bir arkadaşımın bilgisayarına taktım, görüntü geldi ve kart çalıştı, ben de Anakartimin bozulduğunu düşünüp yeni bir anakart aldım, ama su an...
  18. M

Irkçılık ile alakalı film önerisi

Film az önce bitti, önerin için çok teşekkür ederim, gerçekten harika bir filmdi filmin son sahnesi ve betimlemeli anlatım beni çok etkiledi, harika önerin için teşekkürler..
  19. M

Irkçılık ile alakalı film önerisi

izledim harika bir film
Top Bottom